2737
2739

کنکوری نداریم فقط انقدر میگن می‌خوام بدونم واسه اطلاعات خودم 

تیر ماه دوباره کنکور میدن ؟ یعنی دو مرحله کنکور هست یه بار میدی دوباره کنکور میدی ؟ چرا؟

بعد معدل اینا هی حرفش هست زمان ما نبود 

چی دیگه تغییر کرده ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اردیبهشت یه کنکور تیر هم یه کنکور خلاصه که اگه پشت کنکوری باشه طرف کارش خیلی سخت میشه بیشتر به نفع ...

ترمیم معدل کنه یعنی باید بره مجدد امتحان بده معدلش بیاد بالا ؟ الان در کل نسبت به قدیم بهتر شده یعنی یا بدتر ؟ من کارشناسی ورودی نود بودم نسبت به اون موقع ها بهتر شده ؟ 

2728
۲ تا کنکور شده  یکیش اردیبهشت یکی تیر هرکددمو که بهتر دادی تراز اون برات ثبت میشه این ۵۰ درصد ...

ممنون عزیزم توضیح دادی الان این جوری به نظرت بهتر شده یا بدتر نسبت به قبل که همه چیز روز کنکور بود 

یه چیزی هم برام سوال شده میگن نمره ت باید حتما تا یه حدی باشه که بتونی مثلا بری رشته های نظری وگرنه کلا اجازه انتخاب رشته بهت نمی‌دن این خیلی بده که یکی از اقوام  مون عشق ریاضی بود ولی نمره ش به حد نصاب نرسید نذاشتن بره ریاضی کلا افسرده شده بچه ،  خب می‌ذاشتن بره ریاضی تهش می‌رفت دانشگاه آزاد دیگه چرا اینطوری کردن ؟ 

2738

اردیبهشت یه کنکور میدن تیر هم یه کنکور

عمومی توی کنکور حذف شده (زبان و ادبیات و دینی و عربی)

۵۰ درصد معدل تاثیر داره ، معدل کل نه ، معدل کتبی که مربوط به نهایی میشه (ضریب درسای عمومی هم خیلی بالاست)

کسایی که پشت کنکورن هم میتونن ترمیم معدل بزنن و نمرشون رو ارتقا بدن 

ممنون عزیزم توضیح دادی الان این جوری به نظرت بهتر شده یا بدتر نسبت به قبل که همه چیز روز کنکور بود&n ...

عا اینو یادم رفت بگم عمومی تو کنکور حذف شده

بنظرم خوبه تشریحی خوندن بهتر از تست زدنه عمومیاست

اون برای انتخاب رشته نهم هاست 

چی بگم🫠 می‌تونه تغییر رشته بده فک کنم

اردیبهشت یه کنکور میدن تیر هم یه کنکور عمومی توی کنکور حذف شده (زبان و ادبیات و دینی و عربی) ۵۰ در ...

عه چه جالب عمومی ها کلا حذف شدن فقط میمونه تخصص 

خیلی خوبه که انگار فشار کنکور پخش شده توی سالهای مختلف قبولی باید آسون تر شده باشه درسته یا نه ؟