2733
2739

سلام بعد از مدتها اقدام بلاخره بی بی چکم مثبت شد 

اما لکه بینی هم دارم 

فردام که جمعه است 

چیکار کنم؟

تو این ماه اول چه مراعاتی باید انجام بدم 

چی بخورم 

از لحاظ معنوی و دینی چه کاری انجام بدم خوبه؟

پیشنهاداتتون و تجربه هاتونو بهم بگید 

خیلی استرس دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قبل از همە کار آرامش داشتە باش عزیزم

تبریک میگم بهتون و خود اضطراب خوب نیست

آنکس که بداندوبخواهدکه بداندخودرابه بلندای سعادت برساندآنکس که بداند و بداندکه بدانداسب شرف ازگنبدگردون بجهاندآنکس که بداندونداندکه بداندبا کوزه ی آب است ولی تشنه بماندآنکس که نداندوبداندکه نداندلنگان خرک خویش به مقصدبرساندآنکس که نداندوبخواهدکه بداندجان وتن خودرا،زجهالت برهاندآنکس که نداندونداندکه ندانددرجهل مرکب ابدالدهربماند،آنکس که نداندونخواهدکه بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند
2740

مبارک باشه عزیز دلم

یه جا خوندم چهل روز اول بارداری فرشته ها از خدا میپرسن تقدیر این بچه چی باشه خداوند میفرماید ببینید پدر مادرش چی دعا میکنن براش بهترین دعاها رو کن 😍😍

موقع اذان دست بذار روی شکمت اذان زمزمه کن

استراحت کن به خودت فشار نیار امروز میتونی بری آزمایش بتا بدی و یه دکتر بری چکاپ

چیزای مقوی بخور و ذهنتو آروم کن

ممکنه یکم بعد ویار داشته باشی پس الان به خودت برس

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم