2737
2739
عنوان

بیوتکنولوژی یا پزشکی برای مهاجرت

79 بازدید | 11 پست

تاحالا از اطافیانتون کسی بوده که بیوتکنولوژی شاخه پیوستش رفته باشه؟خیلی چندوقته دارم تحقیق میکنم چون اوضاع درسیم خداروشکر خیلی خوبه درحد 7300کانون معدل سالای گذشتم درحد 19.90ولی حس میکنم پزشکی جوونی آدمو میپیره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطور؟مهاجرتش راحت تره؟بنظرتون اروپا میپذیرن یا کشورهای حاشیه؟

در اون حد اطلاعات ندارم

با احترام،آقایون لطفا تو تاپیکای من نظر ندن.زیر ۲۰ ساله ها منو اصلا ریپلای نکنن و نه برام پست بذارن.
2728
بیوتکنولوژی رتبع زیر ۵۰ میخاد (ظرفیتشم ۱۲ نفره فک کنم) و تا جایی ک من میدونم کسایی میخونن ک تراز ۸۰۰ ...

زیر 50منطقه یا کشور؟نه عزیزم خیلیا نمیرن بیو ومیزنن پزشکی  رتبه 77تجربی منطقه 3هم رفت بیو تهران الانم آلمانه

زیر 50منطقه یا کشور؟نه عزیزم خیلیا نمیرن بیو ومیزنن پزشکی  رتبه 77تجربی منطقه 3هم رفت بیو تهران ...

منطقه

خب مگه رتبه ۷۷ منطقه ۳ کم رتبه ایه؟🙄

بیشتر نخبه ها میرن و ظرفیتشم خیلی کمه خیلی

معنی اسمم:تارون ینی تیره و تار🙃
2740
شاید منم تونستم گلم منم تیزهوشان میخونم حالا قطع امید نکن    

بعید میدونم عزیزم

به تیزهوشان نیس،۱۵۰۰۰ نفر تویِ کشور سمپاد میخونن(دوازدهمیا)؛فقط ۴۰ درصد از تیزهوشانیا نخبه ان،بقیه خرخونن(نمیخام بگم تو خنگی یا فلان؛اصلا منظورم این نیس😑اشتباه نگیری منظورمو)من رفیقایِ خودم ترازِ ۷۵۰۰ و اینا داشتن(میانگین ترازشونو میگم)ولی رتبه کنکورشون بهتر از ۲۰۰ منطقه نشده؛رتبه زیر ۱۰۰ منطقه رو کسی میاره ک میانگین ترازش ۷۸۰۰ و ایناس(استثنا هم داریمااا)حالا ایشالله شما هم بتونی🌹

معنی اسمم:تارون ینی تیره و تار🙃