2737
2734
عنوان

خود زنی

60 بازدید | 6 پست

کسی تا حالا خود زنی داشته؟

تو سن ۱۴سالگی؟

من داشتم مال دوران افسردگیم بود الان هنوز ردش هست 

برای بعضی ها واقعا سخت توضیح دادن دلیل خود زنی 

میدونی چی بده 

میگن تو که ۱۴سالته تو چی میفهمی از غم

این جماعت چرا نمی‌فهمم وقتی یک نفر حالش بده نیاز به نصیحت نداره

نیاز به محبت داره 

تا الان خیلی خودمو نگه داشتم و از غمام نگفتم 

ولی آخه سردرد

پریدن پلک 

داشتن استرس و تیک عصبی

تو سن پایین طبیعیه؟

هعی

نکه طبیعی نباشه

ولی عادی ام نیست

ربطی به سن نداره

خیلیا شرایطی رو تجربه می‌کنن

که اکثرا با سن های زیادم تجربه نکردن.به نوع زندگی و شرایط خانواده ربط داره

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عزیز من راست میگن 

من ۳۳ سالمه این دورانی که میگی رو طبعا گذروندم بشینم برات تعریف کنم میگی تو جطور هنوز سرپایی ولی هستم 

بد یا خوب میگذره ی روز دغدغه های بزرگ الانت تبدیل میشه به خاطرات قدیمی احمقانه ت که پیش خودت میگی کاش هنوزم همین دغدغه هاتو داشتی 

بحث نصیحت نیست واقعیت همینه 

میدونمم حرفام فایده ای نداره واستا باید خودت با افزایش سن برسی بهش

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2728
نکه طبیعی نباشه ولی عادی ام نیست ربطی به سن نداره خیلیا شرایطی رو تجربه می‌کنن که اکثرا با سن ها ...

بنظرت چیکار کنم ؟

مامانم یک مدت یک جوری شده 

دیگه خیلی خیلی باهام مشکل داره

خب عزیز من راست میگن  من ۳۳ سالمه این دورانی که میگی رو طبعا گذروندم بشینم برات تعریف کنم میگی ...

یعنی باید نصیحت کنن؟

این جماعت میگفتن برو به مامانت بگو حجابشو رعایت کنه چون از خدا دور شده اینجوری شده

احمقن.....