2733
2734

تو کل ۱۸ سال زندگیم کلا ۲ بار پیش اومد که یه پسر  بهم تیکه بندازه دوبارشم با دوستم بودم و طرف یه چرتی پروند و رفت چیز خاصی نبود

الان رفتم دانشگاه نهار بگیرم( چون خوابگاهی نیستم پنجشنبه نهار رو از سلف میریم میگیریم میایم) بعد امروز تنها رفتم دوستم همراهم نبود لباس های همیشگی تو دانشگاه میپوشم تنم بود یه مانتو شلوار رسمی اداری با مقنعه رو به رو دانشگاه اومدم از خیابون رد شم یهو دیدم یه ماشین از فاصله شاید ۵۰ متری هی چراغ میداد گفتم شاید آشناست حالا از همکلاسی هام یا دوستای بابام یهو منو شناخته چون دوستای بابام تو این شهری که من هستم زیادن اومد جلو داشتم نگاه میکردم ببینم کیه جلو پام ترمز زد ۴ تا مرد داخلش بود که هیچ کدومو نشناختم با تعجب نگاه کردم بعد فهمیدم داستان چیه صورتمو برگردوندم اونور این رد شد رفت گفتم ولش کن روانی بودن رفتم غذامو گرفتم برگشتم دوباره میخواستم از خیابون رد شم یه موتوری که دو نفره بودن یکی شون یه چیزی گفت که نفهمیدم فقط حرف بدی زد این ترمز نزد رفت همین که این رد شد یه پرشیا با دو تا پسر هم سن و سال خودم شاید حدود ۲۰ ساله اینا ایستاد یکی شون دست تکون داد تا اومد یه چیزی بگه من این بار دیگه فحش دادم اینم گازشو گرفت رفت. به قرآن قسم راست میگم میدونم شاید باورتون نشه خودمم یکی میگفت در آن واحد ۳ بار باورم نمیشد الان اصلا حالم بد شد میگم نکنه من یه مشکلی داشتم که اینجوری شد اومدم به دوستم گفتم آقا مگه من الان مشکلی دارم که این اتفاق افتاد یعنی مثل دخترای خراب بودم؟ آخه شما سر ظهر کنار دانشگاه یه دختر با مانتو شلوار و مقنعه ببینید همچین فکری راجع بهش میکنید؟چرا اینجوری شد به خدا حالم بده بیاید بگید تقصیر من نبوده یهو از خودم بدم اومد  من تا حالا پیش نیومده بود کسی بخواد جلوم ترمز بزنه اون دو بار یه چرت و پرتی گفتن رد شدن رفتن که یه بارشم با دوستم داشتیم بلند حرف میزدیم به حرفهایی که میزدیم تیکه انداخت رفت 

برای پرنده ای که کل عمرش را در قفس گذرانده پرواز بیماری است و برای کسانی که مفهوم پرواز 🦅را نمیفهمند هرچه بیشتر اوج بگیری کوچکتر میشوی. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا چرت میگی 

مگه فقط به دختر خرابا تیکه میندازن

انقد آدم هول و بیجنه هست که چادری و مانتویی و با حجاب بی حجاب براش فرق نداره

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
2738

مرد عوضی هیچی سرش نمیشه مقصرم شما نیستی

من با مانتو عبایی در حالیکه دست بچمو گرفته بودم یکی بهم تیکه پروند 

اصلااااا فکر نکن مشکل از توه

بانو_کورد سابقم. ۱۸ بار تعلیق ناجوانمردانه                    من روله ی کوردستانم                                                                                                                                                                                 

نه عزیزم تقصیر تو نبود اونا خراب بودن 

خیلی مراقبه خودت باش 

شاید همشون باهم دوس بودن میخواستن 

تورو سوار ماشین کنن ببرنت 

خیلی زیاد مراقب خودت باش 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
چرا چرت میگی  مگه فقط به دختر خرابا تیکه میندازن انقد آدم هول و بیجنه هست که چادری و مانتویی ...

منظورش اینه وقتی سابقه این اتفاق نبوده و توی ده دقیقه سه بار این اتفاق افتاده خب یکم مشکوکه اینجوری نیست بنظر شما؟