2737
2739

نمیدونم شاید این داستان رو با اکانت های مختلف هزاران باز تعریف کرده باشم اما حدود سه سال پیش من یک دوست خیلی با شخصیت مهربون داشتم اگر میدیدیش میگفتی این شخص پیامبر یا فرشتس اصلا ادم باورش نمیشد این یک درصد ادم بدی باشه اما یک روز که میخواستم یه چیزی بخرم یادم نیستش چی پول زیادی با خودم برده بودم همش نقد بود رفتم به دوستم سر بزنم و اون میبینه کلی پول دارم نقشه میکشه تو چاییم چهار تا سنگ مواد مخدر شیشه میریزه هر کدوم به وزن پنج گرم منم ندونسته میخورم باهاش کلی حرف میزنیم میخندیم اصلا حواسم نبود تو چاییم مواد ریخته خداحافظی میکنم باهاش و نمیتونه پولام رو بدزده میام خونه موقع خوابیدن حالم بد میشه نمیتونستم تحمل کنم یه جا بشینم ساعت یک نصف شب میرم بیرون بعد کلی دوز زدن میام خونه و هر جور شده خوابم میبره فرداش با کلی فشار میرم دنبال دکتر بگردم اما پیدا نمیکنم و میام خونه و تو خونه بیهوش میشم و میرم تو کما و تو کما یک باغ بزرگ و کلی درخت میبینم با هوای خوب البته من نمیخوام بگم انسان فوق العاده خوبی هستم و هیچ گناهی ندارم نه اما همچین چیزی رو تو کما دیدم و دکترا به مادرم گفتند بچت مرده باید ببریمش سرد خونه اما نمیدونم چجوری میشه به هوش میام و بعد یک روز از هوش میرم و باز ذوباره به هوش میام نمیدونم چجوری به زندگی برگشتم اما به هرکسی نمیشه اعتماد کرد هرچند بهترین انسان باشه درد من مطنئن از اهو خلفی کمتره چون قرص برنج خون و کبد و کلیه رو خشک میکنه اما خواستم بگم این اتفاق ممکنه برای هرکسی بیفته پس به هرکسی اعتماد  نکنیم

میتونم بپرسم چرا خودتون رو خانم جا زدید؟

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

بعدشم از خواب بیدار شدی

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انتظار ندارم باور کنید همین که خوندین تاپیکم رو ممنونم من واقعا اون لحظه مثل دیوونه ها بودم نمیدونم ...

اخه كسي ك اين حجم شيشه رو اولين بار مصرف كنه اونقد بيقرار ميشه ك نتونه بخابه

شايد اشتباه فكر ميكني ك شيشه ب خوردت داده

2740
اخه كسي ك اين حجم شيشه رو اولين بار مصرف كنه اونقد بيقرار ميشه ك نتونه بخابه شايد اشتباه فكر ميكني ...

میگم توقع ندارم باور کنید، من خودمم باورم نمیشه اما واقعا این اتفاق افتاده