2737
2734
عنوان

ب نظرتون فیلم عروسیو بگیرم ؟؟؟

115 بازدید | 8 پست

من سر عروسیم با خانواده شوهرم خیلی ب مشکل خوردم بد عروسی دعواهای خیلی سختی داشتیم گفت فیلم عروسیو نمیگیرم برات منم جیغ و هوار راه انداختم گفتم باید بگیری نمیخاستم دیگه جلوشون کم بیارم و بذارم حرف خودشونو پیش ببرن حالا الان بد ۶ماه پول داد هارد خریدم ب خاطر اینکه رفتم دم پنجره باهام دعوا کرد کلأ تا حرف عروسی میشه ب ی چیزی گیر میده اون سری هم گفت ی نسخه هم از فیلم عروسی بدم ب خانوادم الانم میدونم میخاد این کارو کنه ینی اون فیلم هیچی جز عذاب نداره برام ولی نمیخام از همه خاسته هام کوتاه بیام چیکار کنم ب نظرتون؟؟؟

نده بش

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.

عجب اخه نسخه کپی فیلم عروسی شما به چه درد خانواده اش میخوره؟؟ والا ما فیلم رو خودمون فقط دیدیم. باید جدی تر رفتار کنی سیاست داشته باش با جیغ و داد الکی پیش نرو بدتر لج میکنن.. سعی کن در ارامش و سکوت باهمسرت حرف بزنی

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خونواده شوهر من خیلی اذیتم کردن سر عروسی 

بعدم که پول فیلمبردارشونو ندادن و ما مجبور شدیم بدیم... پا که میگم منظورم خونواده منه... 

فیلمبردار از آشناهای اونا بود ولی خب شرایط بد پیش رفت 

ولی منم آرزوی فیلم عروسی رو به دلشون گذاشتم 

حالا بذار نی نی سایتیا بگن یهودی کافر اصلاً من یزید 

اون موقعی که من اشک میریختم دل پدر من خون بود اونا یزید نبودن؟! 

پدر من چند چهار بار گریه کرد 

یه بار وقتی مادرش فوت شد یه بار دیگه وقتی برادرش فوت شد یه بار دیگه وقتی پدرزنش فوت شد... ولی آخرین بار وقتی که خونواده شوهرم هر جور خواستن تازوندن... پدر من از ظلمی که به من شد گریه کرد... 

حالا بذار اونا بچزن 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
خونواده شوهر من خیلی اذیتم کردن سر عروسی  بعدم که پول فیلمبردارشونو ندادن و ما مجبور شدیم بدیم ...

چجوری ارزوی فیلم عروسیو ب دلشون گذاشتی کاش منم میتونستم

چجوری ارزوی فیلم عروسیو ب دلشون گذاشتی کاش منم میتونستم

فیلم مادر رو که نگرفتیم پول نداشتیم هارد بخریم 

عکسا رو هم گرون میگفت نگرفتیم 

یه فیلم تقریباً چهار ساعته است ریختم تو یه فلش فکر کنم 100 گیگ این حدودا 

یه بار با خونواده خودم دیدم 

یه بار با شوهرم 

یه بارم دادم برادرشوهرم اینا دیدن ولی به جاریم گفتم حق نداری به پدرشوهر و مادرشوهر بدی من راضی نیستم 

بعدم فلشو اوردم انداختم خونه مامانم اینا 

شوهر من کلاً تو این مسائل دخالت نمیکنه

ولی مادرشوهرم حسابی سوخت حسابیاااا🤪  

ما مراسممون جدا بود بابای من جدا مراسم گرفت اونا جدا 

پول فیلمبردار خودشونم حساب نکردن الدنگااااا 

تازه من اصلاً از فیلمبردارش راضی نبودم 

منتظرم یه پولی بیاد دستمون فیلم رو ببرم عکاسی همسایمون چندتا عکس خوب از توش دربیارم

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
2738

واسه ده تا عکس میگفت 15 میلیون بده بی انصاف اونم یه سال و نیم پیش 

منم نتونستم حرفی بزنم چون هم فامیل مادرشوهرم بود همینکه من باهاش قرارداد نبسته بودم