2752
2734
عنوان

امشب خواستگاریمه

| مشاهده متن کامل بحث + 1976 بازدید | 117 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چیشد چیکار کردی نامزد کردی یا بهم زدی 

سلام عزیزم نامزدیم هنوز باهم ی بحث و اختلافایی داریم سر خریدا اینا ولی فعلا خداروشکر خوبیم

فقط 30 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 تیکر رسیدن به هدفام🥹🩷ممنون میشم واسه حاجتم صلوات بفرستید🙏🏻💙خدایا شکرت💜🌈
2731
چه اختلافاتی چرااینقد سخت میگیری

نمیدونم دست خودم نیست تو خونه پدریم هرچی میخواستم فراهم بود اما اون بهم میگه فعلا اول زندگیه مراعات کن بعدا برات جبران میکنم هرچی خواستی صبحی گردنبند خواست بگیره برام رفت طلافروشی گفت فعلا در حد سی تومن نمیتونم برات بخرم بعدا پول میدم خودت ببر عوضش کن من قبول نکردم دقیقا پیله بودم رو همونی که خودم میخواستم بالای ۵٠ میلیون بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمیدونم دست خودم نیست تو خونه پدریم هرچی میخواستم فراهم بود اما اون بهم میگه فعلا اول زندگیه مراعات ...

کاش منم ب عشقم میرسیدم مراعاتشومیکردم   بدیت اینه راحت بهم رسیدین مانعی سره راهتون نبوده اگه یکم سخت بهش رسیده بودی یکم رحم سرت میشد اگه مثله بعصی عشقاا بهش نمیرسیدب و حسرتش تو دلت میموند و شب تا صبح اشک و اه خوراکت بود این نبود درخواستات اخ طلا خوشبختی مباره 

عجب نامردی تو

الان ب دوست داشتنم شک داره ولی دست خودم نیست رو طلا خیلی حساسم دوست دارم طلا نمادار سنگین بخرم همیشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش منم ب عشقم میرسیدم مراعاتشومیکردم   بدیت اینه راحت بهم رسیدین مانعی سره راهتون نبوده اگه یک ...

اره درست میگی واقعا کارم اشتباهه اما نمیتونم به کم قانع بشم برام سخته خودمم دلم داره میسوزه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پیش بری خوشبخت نمیشی

سعی میکنم مراعات کنم اما چیز گرونه واقعا سخته اون میگه جشن عقد نگیریم بریم محضر بجای خرج جشن کنیم وسیله برای خونه میخریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوشبختی نمیاره اصن...تو برو یه کیلو طلا بخر

یک کیلو بخرم دیگه پرواز میکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706