2737
2739
عنوان

من و دخترم رفته بودیم مدرسه ی همسرم

387 بازدید | 28 پست

که دختر من با دختر ناظم بازی کنند.

ولی در اصل برای این رفتیم که پسر ناظم کلاس ریاضی با همسر من داشت و اومده بود تا ریاضی کار کنه.

من بیشتر تو حیاط پیش بچه ها بودم.

یک لحظه اومدم دفتر وسیله ای بردارم یکهو  ناظم بهم گفت خیلی نگرانم برای ریاضی اش.(منظورش پسرش بود)

من گفتم اصلا نگران نگران نباشید.

همسرم تو این مباحث خیلی مسلطن و کارشون درسته

یکهو گفت من هم خانمم خیلی مسلط است.

بعد کلی از سواد خانمش تعریف کرد.

الآن خیلی ناراحتم که چرا بهش نگفتم اگه خانمت بلد بوده چرا روز پنجشنبه مزاحم همسر من شدید؟

بار اولشون هم نیست . همه ی فامیلشون با همسر من کلاس می گیرن.

و حتی اون یکی دبیر ریاضی مدرسه هم دختر خودش دانشجو است با همسر من کلاس بر می داره و با پدر خودش کار نمی کنه

خیلی عصبانی ام به موقع جواب نمیدم بعدش باید کلی حرص بخورم  

😢😢😢😢😢😢😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب دلیلش مشخصه. چون بچه به حرف غریبه گوش میکنه و حساب میبره و درسشو میخونه ولی اگه مادر بخاد بهش همون موضوع رو اموزش بده بچه همش سر به هوا بازی درمیاره به خاطر همونه با غریبه برمیدارن

فقط 18 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2740

منم عین توام در لظه جوابی به ذهنم نمیرسه بعدش میشینم کلی حرص میخورم.این خیلی بده

تراپیستم عجیبترین جمله ی ممکن رو بهم گفت :"《 میدونی چرا تغییر سخته؟چون ادمی رنج آشنا رو به خوشی ناآشنا ترجیح میده.از دایره ی امنت بیرون بیا 》 سقوطی مبهم در میان اقیانوس طوفانی مغز💥                               بنگر به چرخ زمانه که چه کمرشکن است  مناز به رنگ لباست که اخرش  کفن است 💥خدا یا شش دونگ امیدم فقط به خودته💥میدونم آخر قصه تلخ این روزام شیرینه..یه حسی ته دلم داره میگه تو کمکم میکنی میدونم .ایمان دارم بهت...تو از اعماق دلم خبر داری.خداجونم شکرت برای تمام داشته ها...✌️✌️
خب دلیلش مشخصه. چون بچه به حرف غریبه گوش میکنه و حساب میبره و درسشو میخونه ولی اگه مادر بخاد بهش همو ...

ولی واقعا اون لحظه بحث سواد همسر اون آقا نبود

من چیزی که می دونم خانمش  از  دبیرستان اومده ابتدایی 

خوب بود به روش بیارم؟؟

نگرفت 

بهش بگید دفعه ی بعد بگیره 

چون اخر هفته وقت وقت گذاشتن برای خانوادست 

نه کلاس رایگان گذاشتن تازه برای کسایی که خودشون میتونن با بچعاشون کار کنن 

جاش بودم کلاس بدون هزینه رو برای افراد بی بضائت انجام میدادم