2733
2734
عنوان

یه مشکلی دارم به مسخره ترین چیزا خندم میگیره🫠

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 41 پست

واااای من دو سه روز پیش رفته بودم پژوهشسرا بعد میخواستم از یکی از اون اساتید بپرسم مدیر کجا عه ( دوستمم بود ) هی خندم میگرفت بنده خدا مونده بود ‌. آب شدم بعدش از خجالت😶‍🌫️ بعد هی میگفتم خاک تو سرم چرا می خندیدم من دیگه روم نمیشه بمر اونجا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

منم همین مشکلو دارم هی به خودت یادآوری کن که بیجا نخندی انقدر که عادت بشه برات تا میخندی لباتو گاز ...

من اگه بخواد لبو دهنمو گاز بگیرم یهو به خودم میام میبینم هنوز دارم میخندم و لبو دهنم زخمه🗿

من مذهبی نیستم حالا انقدر نپرسید توام مذهبی‌ای؟ نه، ولی خب مگه مذهبیا چشونه؟؟!

شوهر من این مدلیه دعواش میکنم غش غش میخنده

با اینکه خیلی عصبانی میشم از دستش ولی خوشحالم که با خشم و نیش و کنایه نیست و فقط خندونه 😊

داری رد میشی یه نگاه به امضام کن . نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی    حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست . فرستادی؟    بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه . حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) قربونش برم بکنی و لبخند بزنی؟ مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی    دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. سخته ولی تو اینهمه برای من ارزش قائل شدی امضامو خوندی ! لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری    تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی پس برای کسی که دائم برات دعا میکنه هم یکم مرام بیشتری بذار آقا غریبه فدای چشمات بشم
2731
جلوشو نگیر😃 اینکه مشکل نیس

چرا مشکله فکر کن در جدی ترین حالت ممکن غش میکنم از خنده😐

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
2738
مثلا به چی

مثلا به کنفرانس دوستم🙂

تُ خوب مطلقی...من خوب ها را با تو می سنجم🩶 لا حول و لا قوه الا بالله علی العظیم🌱 🖇نمیدونم چند سالگیه ولی از یه سنی به بعد همین میشه که جناب #سعدی میگه:" ببین و بگذر و خاطر به هیچکس مسپار... "
هما سعادت شدی؟! 🤦🏻‍♀️😂😂  مامان منم همین مشکلو داره  حتی سر جدی ترین مسائل هم خنده ش ...

اره بخدا😂

وای یاد خودم افتادم این خیلی بده😂😅

بخدا خودمم میدونم بده ها ولی مغزم‌حالیش نیس رقص کوردی میره واسم 

مخصوصا کسی نصیحتم کنه 

واویلاااا ی چیزایی رو یادم میاره این مغز لامصبم ک نخندم مردم😂😂

خوش به حالت یه هورمونی تو بدنت تشکیل میشه برا سلامتی خیلی مفیده مادرشوهر منم همینه 

گلاب به روت یه جایی بودیم یه اتفاقی افتاد من اونقدر خندیدم گوزیدم جلو جمع هنوزم گاهی یادم می افته میخوام از خجالت اب شم برم زمین 😂😂😅

قشنگم😊 میشه برای اینکه به حاجتم برسم یه صلوات بفرستی❤ 
واااای من دو سه روز پیش رفته بودم پژوهشسرا بعد میخواستم از یکی از اون اساتید بپرسم مدیر کجا عه ( دوس ...

جلوی استاد میخندیدی؟😃

2706