2737
2734
عنوان

خانم با قد ۱۵۷ آقا قد 1۶۵ الی ۱۷۰،بچه کوتاه میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 271 بازدید | 35 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من ۱۵۴

شوهر ۱۷۰

دختر ۱۶۵

بدون رعایت هیچ رژیم و برنامه درست و حسابی و ورزش اگه خیلی چیزا رعایت بشه مخصوصا ورزش د افزایش قد موثره دخترداییش با همین قد پدر و مادر ولی با والیبال منظم و قبل بلوغ الان ۱۷۳

من ۱۵۴ شوهر ۱۷۰ دختر ۱۶۵ بدون رعایت هیچ رژیم و برنامه درست و حسابی و ورزش اگه خیلی چیزا رعایت بشه ...

بنظرم ۱۷۰ متوسطه ولی اون خیلی کوتاه بنظر اومد حس کردم دروغ میگه قدشو

2740

اگه همه چیش اوکیه قبول کن فقط قد والدین مهم نیست به تغذیه هم مربوطه از قبل بارداری با دقت روی خوراکی‌ها مطالعه کن بعد به دنیا آمدن بچه هم روی تغذیه اصولی بچه مطالعه کن قطعا تاثیر داره میگن حداقل قد پسر میشه میانگین قد پدر مادر به اضافه ۶ سانت برای شما یعنی حدود ۱۷۰ اگه رو تغذیه بچه کار کنی و به موقع بزارید باشگاه میشه بالای ۱۷۵ 

ما تقریبا قدمون همینه که گفتی  من یکم بلندترم شوهرم همینقدری که گفتی

. ولی راستش تا حالا فکر نکردم قد برام معیار ازدواج بشه. وقتی دیدمش هم  اصلا اینجور نبود که بگم کوتاهه یعنی توجه ام به قدس جلب نشد اصلا .کسی هم ندیدم بگه  قد بلند یا کوتاه مزیتی داره توی زندگی مشترک . در کل بنظرم درصد کمی از افراد وقتی با کسی معاشرت میکنن  نگاه میکنند ببینن قد طرف مقابل چقدره  یا مثلا  با خودشون بگن  فلانی قدش کوتاه هست پس نمی‌ریم خونه اینا . می‌دونم رو بچه اثر داره ولی اگر بچه ۱۶۵ هم بشه کوتاهی قدش رو شخصیتش اثر نداره  پس یه خصوصیات ذاتی و ژنتیکی دیگه اش دقت کن

تازه باید به اختلاف قد زن و مرد هم توجه کرد الان اختلاف قدی که گفتی خوبه.  نباید دیگه خیلی هم مرد بلند تر بشه. الان ۱۰ سانت بلندتره اون بنده خدا تقریبا . 

۱۷۶ هم خوبه بنظرم ،اما لون انگاری از ۱۷۰ کمتر بود چون خیلی کوتاه به چشم اومد

شاید بخاطر هیکلش اینطوریه، چون من خودم یکم درشتم ولی وقتی کنار دوستم که هم قد خودمه ولی لاغر تر می ایستم اون قد بلند تر به چشم میاد

....💖!
ما تقریبا قدمون همینه که گفتی  من یکم بلندترم شوهرم همینقدری که گفتی . ولی راستش تا حالا فکر ن ...

والا وقتی دیدمش دقیقا هم قدم بود اما گفته بود ۱۷۰ سانته وقتی دیدمش شوکه شدم

2706