2733
2734

برای تولدم ابجیم تبریک میگه طبق هرسال و بتونه کادو میده ولی یه داداش بزرگتر دارم که خیلی حیله گر و بشدت حسوده هیچ مناسبت منو ن روز دختر ن عید ن تولد رو خودش نمیذاره برا تولد اون من هرسال کادو میخریدم دیدیم اون حتی تبریک نمیگه بهم گفتن امثال دیگه منم عین خودش دیدم مامانم گیییر ک برو براش کادو بخر اونجا هم زنگ زنگ ک چیشد زود بیاااا کادو بده من میدونم رفتارای پسره از رو عمده بشششدت حسوده هااا اصلا حسادت دختر هیچه مقابلش بعد این برا تولدم توی اسفند ماه بود حتی زنگم نزد گفتم برای عید میان حتما کادو میده دیگه مردک قد خر سنشه اومد حتی تبریک گذاشت دوروز بعد زنگ زد یه تبریک خشک خالی و زوری بعدم ن کادو ن عیدی هیییچییی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خب سواری نده این دیگه مکاری و حیله گری نمیخاد نه زنگ نه کادو‌نه تبریک بحث هم نکن وقت نشد پول ندا ...

خب با حیله گری منو فرستاد نگفت تو بخر گفت برا من بخر بعد گرفتم گفت از طرف خودت بده

منم تولد خواهرزاده ام و هرسال تبریک میگفتم بهش بعد دیدم خیلی خشک جواب میده نوزده روز ازمن بزرگتره بعد میدیدم اصلا تولد منو تبریک نمیگه در حالی که قبل از ازدواج خیلی باهام صمیمی بود بهترین دوستم بود و تنها دوستم..منم دوساله بهش تبریک نمیگم 😔

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

با هرکی مثل خودش باش

والا منم هر سال تولد برادرم تبریک میگفتم

ولی اون اصلا

چند سال خونه خریده من یه دونه خواهرشو دعوت نکرده

عید هم نه اومد نه زنگ زد

بعد تمام فامیل دعوت کرده

منم امسال دیگه نه رفتم پیشش نه تبریک گفتم

همش هم زیر سر پدر مادر که میخوان به زور 

ما خواهرای بدبخت کولی مفت بدیم به برادر و زنداداش

آخر هم آدم بد داستان خواهرشوهر

2740
خب با حیله گری منو فرستاد نگفت تو بخر گفت برا من بخر بعد گرفتم گفت از طرف خودت بده

خب نده

کادو‌هر چی گرفتی اگر برای خودت قابل استفاده است استفاده کن 

نیست ببر پس بده

پس نگرفت بده به یک نیازمند

مادرت حرف زد بگو بار آخرت باشه برای من زیر و رو می کشی 

دفعه بعد پولشو ازت می گیرم

و خدا برای من کافیست.....
خب دیگه شمام مثل خودشون باش به حرف مادرتم که میگه هدیه بگیر و... گوش نده. کلا اینجور مواقع جلو. چشمش ...

بخدا رفتم بیرون ک زنگ نزنم بعد بهم گفت برو از طرف من یه چیز بخر بدم داداشت بعد ک خریدم گفت از طرف خودت بده

خب نده کادو‌هر چی گرفتی اگر برای خودت قابل استفاده است استفاده کن  نیست ببر پس بده پس نگرفت ...

خاک تو سرمن همون موقع ک فهمیدم گولم زده نباید میرفتم خیلیم وایسادم فک کردم بعد قرار بود یه گؤلی بهم بده گفتم بذار بدم ک باهام سر لج نیوفته الان دبه میکنه میگه من ندارم میگم پس چرا یک سال بهم وعده الکی دادی از همون اول میگفتی منو احمق فرض کردی

خب نده کادو‌هر چی گرفتی اگر برای خودت قابل استفاده است استفاده کن  نیست ببر پس بده پس نگرفت ...

درسته خاک تو سرم قرار بود یه گؤلی بهم بده گفتم سر لج نیوفته اما میتونستم نقش بازی کنم خیلیم با خودم کلنجار رفتم گفتم بذار ببرم خاااک تو سرم ک آخر بازم ساده ام