2733
2739
عنوان

خواهرشوهرم میگه

189 بازدید | 14 پست

هیچ زنی نیست ک بعد زایمان شیر نداشته باشه ،همه دارن فقط باید بچه میک بزنه تا شیر بیشتر بشه ،ینی واقعا همینه؟اصلا کسی نبوده ک  حتی بچه میک هم بزنه باز نیاد؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد از دوسه روز اگه میک‌ بزنه میاد ولی مهم اینه که وقتی میاد کافی باشه بچه سیر بشه من شیر کافی هم داشتم اما پسرم آلرژی داشت کلا خودمو به درو دیوارم‌کوبیدم نتونست بخوره طفل معصوم

2728
2740

شیر اوردن سینه از قبل زایمان کاملا مشخصع مثلا از ماه پنجم ب بعد سینه ادم شیر داره و میریزه 

ولی موقع زایمان نمیدونم چ اتفاقی میوفته ک شیر ادم واسه دوسه روزی خشک میشه و با غذاهای ابکی و مقوی مث ابگوشت و سوپ و.... شیر میاد 

میخوام بگم شیر کردن از قبل مشخصه

دلم نینی داره...🥹بعد از دوسال انتظار ۱۳ فروردین بیبیم مثبت شد از خوشحالی فقط گریه میکردمو حتی نمیتونستم نفس بکشم انشالله قسمت دل همه منتظرا..🙏😍😍🥹عزیزان من از کوچولوم فقط ی ساک دیدم میشه با دلای مهربونتون واسه سالم بودنش صالح بودنش دعا کنین....🙏♥️♥️انشالله ک هرکی دعا کرد خدا گره از کار خودش باز کنه و مشکلاتش برطرف شه🙏🙏🙏♥️♥️

حرفش کاملا علمیه 

فقط یک گروه هستن که بدن شیر تولید نمیکنه

اون هم کسایی هستن که غده هیپوفیز مغزشون مشکل داره و بسیار کمن در حد یک درصد در کل جهان وگرنه بدن زن خاصیتش اینه که شیر تولید کنه بعد زایمان 

ذهن مادر به شدت اثر گذاره روی تولید شیر ، مادر تصور کنه که من میتونم برای بچه م شیر تولید کنم و اعتماد به نفس داشته باشه واقعا بدنش شیر رو تولید می‌کنه حتی کسایی که رحم اجاره ای هستن و هرگز بارداری رو تجربه نکردن هم با روش های ذهنی تولید شیر میتونن داشته باشن 

ولی خب اگر زایمان سزارین باشه یا به هر دلیلی خونریزی حین زایمان خیلی زیاد باشه احتمال اینکه شیر با تاخیر ترشح بشه هست و بچه باید مک بزنه تا شیر جریان پیدا کنه بچه هم اگر مک نزد شوهر می‌تونه کمک کنه برای این مسأله 

سلام ایشون درست میگه البته میزان شیر مادر به سن و جثه هم ربط داره و در دوران بارداری هورمون پرولاکتین ترشح میشه و سینه و پستان آماده شیر دهی میشه و باعث تولید شیر میشه در سینه و بعد از تولد نوزاد با میک زدن باعث ترشح هورمون اکسی توسین میشه که باعث ترشح شیر میشه 

ایشون درست میگه اما اگه پرولاکتین ترشح نشه یا به هر دلیل تغذیه نامناسب و اینا شیر کم تولید بشه یا نشه دیگه فرق داره

<یک آدم را دوبار پیدا نخواهی کرد ،حتی در همان آدم:))) 🤍🌱”>

بله عزیزم😉فکر می‌کنم اواخر بارداری ترشح هورمون پرولاکتین باعث تولید شیر می‌شه

بعد از زایمان با مکیدن نوزاد هورمون اکسی‌توسین ترشح می‌شه که باعث آزادسازی شیر می‌شه و شیر بیشتری نصیب نی‌نی می‌شه😍😂

🌷سلام جان دل😍🌱لطفا لایک نکنید😘❌
بعد از دوسه روز اگه میک‌ بزنه میاد ولی مهم اینه که وقتی میاد کافی باشه بچه سیر بشه من شیر کافی هم دا ...

آلرژی هم راه داره مگر اینکه بچه کلا به لاکتوز شیر مادر آلرژی داشته باشه که واقعا اونو نمیشه کاریش کرد 

ولی اگر آلرژی به پروتیین گاوی باشه مادر دو هفته الی یک ماه رژیم صد در صدی پروتئین گاوی بگیره یعنی حتی یه تیکه یک سانتی هم کیک توی دهنش نذاره یه قلوپ هم شیر نخوره  حتی آب خورشتی که توش گوشت گوساله هست نخوره کازیین و شیرخشک توی هر محصولی دید نخوره شیر پاکسازی میشه از پروتیین گاوی و  بچه میچسبه به سینه ول نمیکنه پسر من آلرژی داشت و اینطوری مدیریت شد مسأله 

آلرژی هم راه داره مگر اینکه بچه کلا به لاکتوز شیر مادر آلرژی داشته باشه که واقعا اونو نمیشه کاریش کر ...

من دیر فهمیدم و مدیریت نشد اصلا تازه دکترای بیسواد هیچکدوم نفهمیدن من خودم کشف کردم که مسئله ی بچم آلرژی به پروتئین گاوی و وقتی فهمیدم دیر شده بود از شیر من نمیخورد و شیرخشکی شده بود و بعدش ما شیرشو عوض کردیم و براش گلدن گات که بر پایه بز هستش گرفتیم  و یه عالمه برامون هزینه برداشت