2737
2734
عنوان

یه لحظه بیاین توروخدا😐

119 بازدید | 17 پست

دوستم میگه شوهر خالش علاقه خاصی به پوشک داره و شب ها دستشوییشو میزنه حتی مدفوعشو😐

دوستم میگه راهکاری برای اینکه خالش باید چیکار کنه ندارین؟

خاله دوستم دیگه خسته شده و حتی تا طلاق هم پیش رفتن ولی خالش دلش نیومده که طلاقش بده

اگه راهکاری دارین بگیر توروخدا

روانپزشک

مثل اونوقتاهنوزدلم برات لک میزنه                                حسرت نداشتنت پیرشده عینک میزنه                            قابل توجه خانومای باردارکه خونریزی لکه بینی هماتوم وجفت پایین دارن استفاده ازپله وجاروبرقی ممنوع پیاده روی ونزدیکی ممنوع فقط ازتوالت فرنگی استفاده بشه وسعی کنن یبوست نگیرن که توتوالت زوربزنن تمامی دمنوش هاوادویه هابجزنمک ممنوع هلو خرمالووآناناس ممنوع تره جعفری کرفس وپونه ممنوع استراحت مطلق سعی کنن حمام نرن شیاف هم استفاده کنن و تاوقتی دکتراجازه ندادسرخودقطعش نکنن   انقدتوتاپیکاتون نوشتم خسته شدم گفتم اینجابنویسم همتون بخونیدانقدنگران نباشیدونپرسید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فقط طلاق ..این موجود روانپزشک احتباج داره ...حالا شب تا صبح چقدر هست که پوشک می کنه خودش را ....بیماری جسمی و روحی داره این بشر ..تا حالا رفته دکتر

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است
2740
بخدا منم موندم اخه مگه بچه هستش که عاشق پوشکه😭🤣

عاشق پوشک‌نیست ...تنبله ...و بیمار ...

وای من موندم با همچین موجود کثیفی خالت چطور رابطه بر قرار می کنه .اخه حالا اگه زمین گیر بود ..یه چیزی ولی این موجود حالش به هم نمی خوره ..بعد پوشک کثیفش را میندازه سطل تا روز ی که بذارن دم در ...از بچه را میشه تحمل کرد ولی از مرد گنده نه ..

تازه بعد که کارش را میکنه باهمون کثافات می خوابه تا صبخ ...بعد بو گندش ...بابا به خالت بگو‌جدا بشه ...وای بچه هم اگر داشته باشند ...

سلام.مادر سه دختر هستم .سال ۹۸وقتی دختر سوم را باردار بودم بی خوابی های شبانه مرا با نی نی سایت آشنا کرد وقتی هدیه خدا به دنیا آمد چند ماهی از نی نی سایت دور شدم و بعد باز برگشتم چند وقتی دیدم و‌خواندم دعواهای مادر شوهر و جاری و عروس و زن برادر .سپس خواستم با کاربری جدید وارد شوم .پس قدیمی هستم هرچند تاریخ عضویتم  جدید است