2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لپ تاپ اگه داری ترید یاد بگیر 

ترید قشنگ بالای ی سال لازمه اموزش ببینی بتونی انجام بدی که ی چیزی دستتو بگیر از اول نمیشه باهاش در امد داشت اوایل فقط با پول کم باید تمرین کرد

2738

واسه پیجت باید آموزش ببینی و تبلیغات کنی شاید پیجت شدوبن شده به مخاطب نشونت نمی‌ده که سه ساله زدی نتیجه نگرفتی پیج رو نمیشه همینطوری زد همه چیز اصول خودشو داره باید یاد بگیری حتما 

مهارت چی داری ؟ 

اگر چیزی بلدی مثلا زبان ، یا رشته ای خوندی که دروسش قابل تدریس هستن یا حتی در حد دانش آموز آگاهی داری میتونی تدریس کنی 

میتونی آنلاین آموزش بدی کافیه یه قلم نوری و یه لپ تاپ داشته باشی هر چی بلدی رو میتونی آموزش بدی 

عکاسی از محصولات ام عالیه برای پیجم ولی رشد نداره

پیج فقط عکاسی نیست گفتم دیگه باید آموزش ببینی بفهمی پیجت اصلا به کسی نشون داده میشه ؟ فقط فالوور داشتن مهم نیست ، میتونی توی دیوار آگهی بدی که عکاسی از محصولات می‌کنی البته میگی بیرون نمیتونی بری ولی خب خیلی خوب میشد اینطوری میتونستی پروژه بگیری در کنار پیج خودت