2737
2739
عنوان

موافق هستین برم لهش کنم💀👊

70 بازدید | 4 پست

چن روز سین نکردش نوتیفیکیشن براش میدونم رفته ولی از بس عنترع آقا ک نگم براتون من همیشه ت زندگیم از آدمای سمی کنار بوداجازه ندادم بهشون ت زندگیم باشن حالا نظرتونه برم بزنم دهنش پرع خون بشه قشنگ حالش جا بیاد ؟؟؟

یا صبوری کنم تا زمان دیت رفتنمون ک ببینم ت رابطه دوستی هم بازم تکرار میکنه یا نه ؟؟

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الآنم اینجوره وای به بعدش حیف وقت رو‌ح و روان که پای همچین آدمایی بزاری

داستانمون یکم ردیع 

بله حق باشماست حیف واقعا منم تا این زمان عمرم از آدمای سمی کنار بودم از رفاقتا بگیر تا آدمای ک انرژی منفی میدن ب ادم 

اما میخوام ببینمش رفتارشو ببینم ک فردا نگم با خودم عه چرا زمان شناخت ندادم بهش 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2731
ب نظرم روح و روانتو نابود نکن

باید تموم بشه بعد فکرم راحت شع