2733
2734
عنوان

چرا هر چی تاپیک زدم نیومدید؟🤔

60 بازدید | 5 پست

لطفاً بخونید و نظرتونو بگین مرسی🫂

بچه ها این جریان برای یکی از آشنا ها هست که نظراتتون رو هم میخونه خودش لطفا بگین انجام بده یا نه 

خب این آشنای ما میخواد رحم جایگزین بگیره یعنی از این طریق دوباره بچه دار بشه خودش یک دختر حدودا ۱۳ ۱۴ ساله داره که میگه دخترم خیلی احساس تنهایی می‌کنه و دلش خواهر برادر میخواد خودش دور و ور ۵۰ سالشه ولی از نظر ظاهری بهش نمیاد و کاملا به خودش میرسه و خیلی هم سالمه ولی نمیتونه باردار شه وضع مالیشونم عالیه 

حالا نظر شما چیه به نظرتون از این طریق دوباره بچه دار شن یا نه؟ 

قصد هم دارن یک دوقلو بیارن 👶🏻😇

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍

من خودم ۱۵ سالمه و الان یه داداش تقریبا دوماهه دارم 

خیلی هم خوشحالم از وجودش یعنی نفسم به نفسش بند شده 

به نظرم خوبه خیلی خوشحال میشه ، دو قلو هم خوبه چون بزرگ هست کمک دسته مادر میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی خودش نمیتونه باردار بشه رحم جایگزین گزینه خوبیه

ولی یه مسئله مهم اختلاف سنی خودش با بچه هس..و اینکه حال و حوصله و توان بچه داری تو این سن داره؟.بیخوابی،شب بیداری،مریض داری و...

من اولین بچم تو 32 سالگی دنیا اومد

شوهرم همش میگه کاش زودتر ازدواج کرده بودیم، کاش زودتر بچه میاوردیم که اختلاف سنی مون با بچمون کم باشه..ما 60 ساله بشیم اون میشه 30 ساله

ولی بازم همه اینا به نظر و آمادگی خودش بستگی داره

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
2728
وقتی خودش نمیتونه باردار بشه رحم جایگزین گزینه خوبیه ولی یه مسئله مهم اختلاف سنی خودش با بچه هس. ...

نه اصلا اینطوری نیست که بی حوصله باشه اتفاقا خیلی سرحاله بعد دخترشم کمک دستشه

یه دختر پر انرژی شاد و خانواده دوست🧕🏻😜💃🏻خدا جونم بابت همه چیز شکرت 🙏🏻♥️ کاربری دست بقیه هم هست😁یا امام رضا (ع) خودت پناهمون باش🤍✨هیچ گونه ای از زیبایی درخشان تر از یک «قلب پاک» نمی درخشد✨🤍
نه اصلا اینطوری نیست که بی حوصله باشه اتفاقا خیلی سرحاله بعد دخترشم کمک دستشه

چه خوب. اره دحترش هم بزرگه میتونه کمکش کنه

الهی که هر تصمیمی میگیره موفق باشه

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎