2733
2734

می خواستم بپرسم کسایی که واردن تو این حرفه.. واقعا ارزش داره ورود به این کار یا نه؟

و اگه راهنمایی ام دارین ممنون میشم بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودم که نه .ولی یکی از آشناها رفت تو کارش وضعش خیلی خوب شد...باید خیلی سردربیاری و وارد باشی 

آخه یکی که خودم می شناسم وارده تو اینکار و خیلی ام سود میگه داره.. ولی هنوز مطمئن نیستم چون باید خیلی براش وقت گذاشت هم از لحاظ یادگیری هم سرمایه

آره دقیقا .باید خیلی وارد باشی .ولی سود دهیش عالیه .

بعد به نظرتون تو ایران بعد ها به مشکل نمی خوره؟اطلاعی دارین؟ چون خیلی از صرافی ها و اینا میگن خدماتشونو محدود می کنن برای ایرانی ها

2740

اسی منم دوس دارم یاد بگیرم 

بیا با هم تبادل اطلاعات کنیم

شایدم بسته ای چیزی دنگی بخریم

البته خیلیا میگن این پکیجا کلاهبرداریه تو یوتیوب خوب آموز مزدن من هنو کسیو پیدا نکردم

ولی بشدت دنبالشم

منم هم وقتشو دارم هم پول هی دستم میاد زیادم پشت کامپیوترم

الان یعنی راضی نیستین در کل؟

نه والا من راضی نیستم  اولش فقط کفتی کلی سود دارع و فلان رفتمطرف خودشم بهمون معرفی کردم  دو سال پولم خوابید توش تو اون مدت همش ریخت بعد اون یکم رفت بالا اونم خیلی کم ارزش نداشت بنظرن اون پولو طلا میخریدم تو دو سال بیشتر بهم سود میداد

با یکی در موردش حرف زدم میگفت باید سرمایه زیادی داسته باشی تا سود زیادی بگیری ازش 

اسی منم دوس دارم یاد بگیرم  بیا با هم تبادل اطلاعات کنیم شایدم بسته ای چیزی دنگی بخریم البته ...

میگم منم علاقه دارم ولی هنوز مطمئن نیستم ..

ولی درکل خیلی خوبه تبادل اطلاعات و اینا چون دو نفر اول راهیم بازم هم انگیزه بیشتر میشه هم کمک کننده اس 

حالا اگه دوست داشتین در ارتباط باشیم زمانی تصمیمم قطعی شد حتما

نه والا من راضی نیستم  اولش فقط کفتی کلی سود دارع و فلان رفتمطرف خودشم بهمون معرفی کردم  د ...

ممنون عزیزم بابت راهنماییت.. من اگه بخوامم اوایل با سرمایه کم شروع می کنم که چون هنوز آدم خیلی وارد نیس تا قشنگ دستش بیاد طول میکشه بعدش کم کم بیشترش کنم.. برا همین سودش در حد متوسط اینا ام باشه خوبه یعنی خیلی الان دنبال این نیستم یهویی سود انچنانی کنم ..ولی از اون کسی که گفتم می شناسم پرسیدم چیزایی که می گفت به نظرم سودش درکل بد نبود ولی خب سخته باید خیلی وارد بود