2733
2739
عنوان

بارداری زودهنگام بعد از سزارین

107 بازدید | 12 پست

سلام دوستان .  یک بچه دارم،  ۹ ماهشه و احساس میکنم باز باردارم . ۳۶ سالمه . 

بعد از سزارین قبلی دکتر گفت چسبندگی شدید داشتی . بنظرتون اگه تستم مثبت باشه موقع زایمان اتفاقی برام میفته مثل خدای نکرده تخلیه رحم ؟!

به هیچ وجه اهل سقط نیستم و ازم برنمی‌آید اینکار.‌

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فکرنکنم اتفاقی بیفته یکی ازآشناهامون سه ماه بعداز اولین زایمانش حامله شد بدنیا اورد هردوسزارین بودند

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
نه بابا،،،گمتر از این فاصله هم دیدم مبارک باشه سنت هم خوبه دوتایی بزرک میشن

نگرانی من از بابت چسبندگی هست که بار اول داشتم . توکل به خدا 

2738

نه بابا من انقدر زیاد دیدم ، خدا کنه باشی چون چسبندگی ها مثل ما دیر باردار شن دیگه نمیشن

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نه بابا من انقدر زیاد دیدم ، خدا کنه باشی چون چسبندگی ها مثل ما دیر باردار شن دیگه نمیشن

فکر کنم منظور دکتر چسبندگی جفت به رحم بود . میترسم اینبار تو جای زخم قبلی جفت تشکیل بشه و چسبندگی بیشتری ایجاد کنه

عروس خاله ی من یکهفته بعد زایمان اولش کیسه صفرا رو عمل کرد بچه اولش ۳ماهه بود که دومی باردار شد بچه ی دومش دو روز بعد تولد یکسالگی بچه اولش بدنیا اومد

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الحمد لله کما هو اهله
فکر کنم منظور دکتر چسبندگی جفت به رحم بود . میترسم اینبار تو جای زخم قبلی جفت تشکیل بشه و چسبندگی بی ...

وا جفت به رحم که میچسبه دیگه نچسبه بچه رشد نمیکنه 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی