2733
2739

ایشون شخصیت به شدت مغرور و زورگویی دارن

از عقد تا الان هم همه خرج و مخارج با همسرم بوده 

انتظاری هم از ایشون نداشتیم 

ولی خب توقعات ایشون از یه تازه عروس بیشتره 

اخرین بار میگفتن باید چمدون عروس داماد ( پر لباس بشه) بیاریم خونه مادرت برای نهار یا شام

من هم خواستم هم رعایت جیب خانوادم رو کردم هم جیب همسرم 

و خب حس کردم خیلی مسخره هست ک لباسایی ک همسرم برام میخره بیاریم ب بقیه نشون بدیم 

حالا هم برای مراسم عروسیمون ایشون کوتاه نمیاد ومیگه باید تالار پر باشه و صندلی خالی نباشه 

هزینه با همسرمه و کارمند هست و ما اوضاع مالی خوبی نداریم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بگید ما وسعمون اینقدر هست شما اگر هر چقدر مهمان که دوست دارید هزینه شون رو تقبل کنید قدمشون سر چشم ...

پول مهمون نمیده عزیزم 

همسرم میدونه من چقدر حرصی میشم پیش من حرف نمیزنن 

وگرنه بهش میگفتم

پول مهمون نمیده عزیزم  همسرم میدونه من چقدر حرصی میشم پیش من حرف نمیزنن  وگرنه بهش میگفت ...

می دونم برای همین می گم

همین که پیش ما حرفی زده نمیشه یعنی یه حریمی برای شما قائل هستند اجازه ندید این حریم رو بشکنن

همسرتون خودشون مشکل رو با مادرشون حل کنند

2740
من رو ندادم  خدابیامرز پدرشوهرم و همسر عزیزم خیلی بهش رو دادن

شما رو نده دفعه دیگه این حرفو زد بگو‌خودتچن پولشو بدین همه صندلی‌ها تالار پر کنید با عمسزتم اتمام حجت کن که مادرش زیادی دخالت می‌کنه البته این حرفا رو آروم ولی محک بگو

می دونم برای همین می گم همین که پیش ما حرفی زده نمیشه یعنی یه حریمی برای شما قائل هستند اجازه ندید ...

باشه عزیزم 

ولی واقعا روانم به هم ریخته جون سر هرچیزی یه داستان داریم و باید ایشون رو راضی کنیم

شما رو نده دفعه دیگه این حرفو زد بگو‌خودتچن پولشو بدین همه صندلی‌ها تالار پر کنید با عمسزتم اتمام حج ...

باشه گلم 

ولی متاسفانه ایشون از رو نمیرن 

نزدیک دو ساله ک از رو نرفتن

باشه عزیزم  ولی واقعا روانم به هم ریخته جون سر هرچیزی یه داستان داریم و باید ایشون رو راضی کنی ...

آدم ناراضی رو هر کاری کنی در نهایت از یه چیزی ناراضی می مونه

شما خیلی خودت رو اذیت نکن و اجازه بده مادر و پسر خودشون مساله رو حل کنند