2737
2739
عنوان

چیه این نسل جدید :)))))

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 111 پست
همین  پدرو مادرم اگه یکم بیشتر دقت میکردن گوشی دست بچه نمیدادن  و خودشونم اونقدر غرق نمی ...

ببخشید شما خیلی از من بزرگ ترین درست نیست که من نصیحت کنم ولی این کار هم درست نیست شما نمیتونید جلوی پیشرفت و بروز شدن بچه ها و جامعه رو بگیرید اینکار میشه محدودیت و نتیجش صد در صد خوب نیست مثلا من از ۱۰سالگی گوشی داشتم و الان ۱۹سالم هست توی این سالها مامانم از ریز و درشت کارهای من خبر داشته و تا الان هر اتفاق یا هرچیزی ببینم بهش میگم و حتی با پسری ارتباط نداشتم چون بهم یاد که هر چیزی باید توی سن درستش باشه نه اینکه محدوده کنه یا تو کارم فضولی کنه ولی باهام رفاقت کرد در عوض من بین دوستام کسی بودن که مرتب خانواده کنترلش میکردن و محدودش کردن الان نتیجش شده اینکه هر خلافی رو انجام میده 

پسرای من دبیرستان بودن مربی گفته بود عضو گروه تلگرام شین گفتم یا تلگرام من یا بگید عضو نمیشیم کلی غر ...

سبحان الله 

خب همین دیگه  ، بچهای ما چحوری دارن تربیت میشن؟ 

الان الحمدالله یکی نیست خود معلمارو بکیره

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید شما خیلی از من بزرگ ترین درست نیست که من نصیحت کنم ولی این کار هم درست نیست شما نمیتونید جلوی ...

نه خیلی ازت بزرگتر نیستم 😂 

دقیقا مسئله همینه ، چرا باید به روز بودن با گوشی باشه؟

واقعا نمیتونم ببینم این همه تله هست 

فداتشم دوستپسر یکی از تله های فضای مجازیه 

تو بدترش و ندیدی :))) 

یعنی ماجرا به جایی رسیده من ترجیح میدم بچم گوشی دستش نباشه تا اینطوری ...

از چی عقب میمونه؟ این لامصب چی به ما یاد داد که به بچمون یاد بده؟ جز عقب موندن از همه چی ...

عوضش جوری تربیتش میکنم که خودش نفع و ضرر خودش و  بفهمه ،تو‌سن ۱۲ سالگی بشینه کتاب بخونه ، مشغول ساختن خودش شه 

چی میخواد از گوشی یاد بگیره؟ 

هرجا لازم داشت گوشی من تمام و کمال در اختیارش

اها اینم بگم که من دیدم اطرافم کسی که تا ۱۸ سالگی گوشی نداشته ، و واقعا خودشم اصراری نداشته با گوش چون خانوادش بهش فعمونده بودن، الانم میبینم ادم موفقیه چون متمرکز شده رو اهدافمش و هنووزم که گوشی داره هیچ وابستگی بهش نداره

ولی مایی که از بچگی داشتیم چی؟ 

اینم 

2728
ببخشید شما خیلی از من بزرگ ترین درست نیست که من نصیحت کنم ولی این کار هم درست نیست شما نمیتونید جلوی ...

یه پرانتزم باز کنم 

منظورم از اینکه گوشی نمیدم تا ۱۸ شاید مطلق گوشی ندادن نیست 

شاید ۱۶ دادم دستش ولی با محدودیت

نه مثل بچهای الان هردمبیلی

یه پرانتزم باز کنم  منظورم از اینکه گوشی نمیدم تا ۱۸ شاید مطلق گوشی ندادن نیست  شاید ۱۶ ...

بله من متوجه حرف شما هستم من خودمم وابستگی زیاد به گوشی ندارم صد در صد باید به کتاب خوندن تشویقش کنین اکرم خودش نخواست ندین دستش من منظورم این بود محدودیت به اندازه باشه 

تو هر نسلی بد و خوب هست هیچ ربطی به دهه و نسل نداره

ربط به خانواده هاشون داره که فضای سالم براشون درست نکردن

چرا باید الان دغدغه بچه ها شوهر و ازدواج باشه؟ این ربط به خانواده هاشون داره که فقر فرهنگی دارن

🦦
2738
بله من متوجه حرف شما هستم من خودمم وابستگی زیاد به گوشی ندارم صد در صد باید به کتاب خوندن تشویقش کنی ...

موافقم با حرفات

جریان چیه ب منم بگید

فک کنم اون دختر 12 ساله رو میگه ک دوستشو با داداشش دوستشو با جاقو کشت چون دوستش رفت بود با دوست.. پسرش

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید

مثل بچه هایی ک ۱۳.۱۴ سالگی شوهرشون دادن 

زشتی کار اونام کمتر از اینجور پدر مادرا نبوده

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤