2733
2739

چه کاری رو انجام بدن و چه کاری رو نکنن در پروسه طلاق و بعدش. ممنون میشم تجربیاتتونو بگین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم طلاق روبزارید آخرین راه

ماازدلگیری روزهایمان به" شب" پناه میبردیم....                        وازدلتنگی شبهایمان به" روز " واینگونه بودکه تمام جوانی امان ؛  درناتمام یک "انتظار" تمام   شد
2731

بعد از طلاق همه چشما رو تو و کارات هست مواظب رفت و امدات و رفتارات باش تا تو ایندت و سرنوشتت تاثیر بدی نذاره .و مرد گرسنه هم خیلی دورت پیدا میشه .و باید مواظب خودت باشی

زندگی سخت تر از اون چیزی بود که فکر میکردم...
2740
نمیدونم. من که حق طلاق دارم باید خودم وکیل بگیرم یه هشت میلیونی میشه حداقل.. 

منم حق طلاق داشتم. غیابی جدا شدم. الان باید وقت دفترخونع بگیرم برا طلاق و امضای اخرش

هر جا آرامش را یافتی همانجا بمان؛ که آن‌جا وطن توست
منم حق طلاق داشتم. غیابی جدا شدم. الان باید وقت دفترخونع بگیرم برا طلاق و امضای اخرش

ا چه خوب. پس من میتونم سوالی داشتم در این مورد از شما بپرسم؟ چقد هزینه کردین برای وکیل؟ کدوم شهرین؟ 

ا چه خوب. پس من میتونم سوالی داشتم در این مورد از شما بپرسم؟ چقد هزینه کردین برای وکیل؟ کدوم شهرین؟& ...

بهبهان خوزستان. بخدا ١٠ گرفت. ولی ٧٠٠.٨٠٠ هم برا دادگاه و داور و فلان 

هر جا آرامش را یافتی همانجا بمان؛ که آن‌جا وطن توست
بهبهان خوزستان. بخدا ١٠ گرفت. ولی ٧٠٠.٨٠٠ هم برا دادگاه و داور و فلان 

اووه ده تومن،، عیب نداره عوضش راحت شدی عزیزم. اوه چقد دوری جنوب ایرانی. موفق باشی عزیزم. مهریه تونستی بگیری؟