2737
2734

اولأ فکر کنم بدترین عروسیه دنیا مال من بود خواهر شوهرم مادرشوهرم رفتن خودشون تالار رو گرفتن آتلیه همه چی گرفتن منم نبردن تو عروسی باهاشون حرف نمیزدم خلاصع الان شش ماه عروسی کردیم هرچی ب شوهرم میگم بریم فیلم عروسیو بگیریم یا میگفت نمیگیرم یا سر ی چیز دیگه دعوا راه مینداخت دیگه بد ۶ماه راضی شد من تلفنی سفارش دادم هارد اوردن شوهرم جلو در رفت تحویل بگیره گفت کد مرسوله رو هم بگید من سرمو از پنجره کردم بیرون کد رو خوندم واسش بد دیدم اومد بالا داد زد برا چی میای دم پنجره بار آخرت باشه ها؟؟؟بدم پرت کرد اونارو جلوم خیلی ناراحت شدم ازش اون فیلم برام ذوقی نداره فقط دلم میخاد بگیرمش ک حرص مادرشوهرمو دربیارم چون ب شوهرم گفته بود نگیر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چرا میگفت نگیر؟

حتما خوب در نیومده فیلمتون،آره؟

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
2738
نبردنت توی عروسی خودت؟

واسه آتلیه و تالار نبردنش،مگه عروسی بدون عروس میشه؟😂

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
برا چی گفته نگیره  چقدر شوهرت مضخرفه شوهرت انقدر عرضه نداشت فیلم برداری و تالار بگیره

برای اینکه منو حرص بدن چون من گفتم عروسی ک اینجوری گرفتید برام اندازه پشه ارزش نداره فقط چندتا عکس و فیلم برای یادگاری مبخام 

برای اینکه منو حرص بدن چون من گفتم عروسی ک اینجوری گرفتید برام اندازه پشه ارزش نداره فقط چندتا عکس و ...

خدا به دادت برسه 

مشکل اصلی شوهرت هس یعنی نباید اصلا به حرفاشون اهمیت میداد 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐