2752
2734
عنوان

خیلی مردد هستم و سردرگم بچه سوم نگه دارم یا نه

| مشاهده متن کامل بحث + 460 بازدید | 52 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب واسه این مسئله باید با شوهرت تصمیم بگیری.  همه شرایط و جوانب رو بسنجید و بهترین تصمیم رو بگ ...

شوهرم گفت بدن خودته کاملا تصمیمش با خودت گفت هرتصمیمی بگیری پشتتم

من ۳ تاسقط داشتم، تازه عمدی نبوده با مجوز تو بیمارستان.

از نظر جسمی که مردم و زنده شدم ، از زایمان طبیعیم سخت تر بوده.

علاوه بر اون هر موقع جنین که دیدم یادم میاد، واقعا خودمو یه قاتل میدونم.

اخه دوتاش بزرگ بودن اخر ۴ ماه، کامل بودن و تموم اعضای بدنشون کامل بودش.

من اگه پولش باشه نگه میداشتم بلاخره این روزا هم تمام میشه ت میمونی عذاب وجدانت.

۳تا زیاد نیست کافی

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

مبارکه ، حالا که دیگه شده و از بقبه لحاظ خداروشکر مشکل خاصی نداری  با اینکه سخته  که شوهرت نیست و بچه ات کوچیکه ولی نگهش دار  ، ولی بعدش  واقعا اگه دیگه بچه نمیخوای باید خیلی مراقب باشید و رعایت کنید ک باز  این موضوع تکرار نشه 

سلام دوست عزیزی ک امضام رو میخونی  اگه میشه لطفا برا سلامتی خانوادم  صلوات بفرست،ممنون از مهربونیت امیدوارم ب همه آرزوهات برسی  سالها عضو زیر پوستی نی نی سایت بودم(خواننده خاموش بودم)   
2706