2733
2734
عنوان

هررر چقدررر بیشتر میگذره نفرتم به شوهرم بیشتر میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 98 پست
هعی لعنت به همچین ادمایی. من دعام به اسمون نمیرسه . ان شاالله خدا به حق ابرو داراش کمکت کنه. من ا ...

ایشلا بخت خب برات بشه اگرنه اگه یکی مثل شوهر من باشه خدا کنه هی نشه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
پس چرا الان که جداشی بازم ناراحتیه نه نه شوهر منم فقط برای من خسیسه پری شب مهمون داشتیم نتونست بیاد ...

برای این ناراحتم که به روحم اسیب زد ...

تحقیرم کرد بی ارزشم کرد جلو همه 

برا ده بیستومن پول باید صدبار میگفتی  

خدا لعنتش کنه ...

اصلا به کارای مزخرفش فکر نمیکنم الان یادم افتاد حرصم در اومد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خانواده انواع اقسام تهمت بهم زدن به پدر مادرم توهین کردن.... 

بمیرم برا دلت

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 
2731
بمیرم برا دلت

حالا با بوجود تمام این مکافات نمیخام جدا بشم

چون واقعا جایی ندارم ک برم میخام حداقل مستقل باشم

که دیگه انقد منت یه لقمه نونو نکشم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

منم میگم هر چقدر از بالا به پایین به شوهرت نگاه کنی موفقتری

کلا مرد جماعت لیاقت ایثار و فداکاری نداره

شاید توی یک میلیون مرد ده تا انسان باشه

بقیه مثل هم هستن

اول و آخرتون خودتون باشین در کنارش همسرتون

علما و منتقدین نی نی سایتی 😏، من نظرات شخصیم برای تاپیک کاربرها مینویسم مخالفین ریپ نزنید با تچچچکر
حالا با بوجود تمام این مکافات نمیخام جدا بشم چون واقعا جایی ندارم ک برم میخام حداقل مستقل باشم که ...

خدا بهت صبر بده عزیزدلم

نفرین؟ سپردن به خدا؟ برای نابودیت تنها خودت کافی هستی  صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... 

اگه به این روال عادت کرده بعید میدونم عوض بشه

ماچون زدری پای کشیدیم،کشیدیم امید ز هرکس که بریدیم ،بریدیم   دل نیست کبوتر که چوبرخاست نشیند،ازگوشه بامی که پریدیم،پریدیم.  عمری باشه تلافی کنیم خوبی هارو چندبار بدی هارو صدبار