2737
2734
عنوان

نامزدم نمیزاره برم سرکار میگه...

259 بازدید | 39 پست

من امسال دارم درس میخونم ک دانشگاه حسابداری قبول شم و بعدشم برم سرکار و دوس دارم از هرلحاظی مستقل باشم

نامزدم (عقد نکردیم هنوز)اوایل وقتی حرف میزدم درموردش هیچ عکس العملی نشون نمیداد ولی چند شب یه بحثی شد ک دراومد گف تو زن رسمیم بشی نمیزارم بری سرکار

منم گفم براچی مگ الان ۱۰۰ سال پیشه ک زنا بشینن تو خونه

اونم گف هیچ ربطی نداره من دوس ندارم تو محل کار ۲.۳ مرد چششون ب ناموص من باشه

منم خیلی عصبی شدم گفتم پس تو خیابون راه نرم ک بقیه نگام نکنن

میگه محل کار با بقیه جاها فرق داره و تو هرچقد پول بخای من همونو میزنم حسابت

کلی حرف زد ک تو بری کار  خونه و زندگیمونو ول میکنیو فلان

چیکارکنم باهاش ؟نظرش برنمیگرده؟

یه جایی تو متنی خوندم:اگ كسی قدرتو نميدونه بذار نبودنت رو احساس كنه!دلم ميخواست ب نویسنده متن بگم:دنیاو آدمهاش انقدر بی معرفت شدن ک كافيه ثانيه ای نباشی جایخاليت ساده تر از اونی که فكر كنی پر ميشه(: سه تا مود همیشگی من : حوصله ندارم، خوابم میاد، گشنمه زندگی ما اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده! ️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بیشتر به تصمیمتون فکر کنید...

لطفا قبل از ارسال درخواست دوستی مطالعه کنید.اگر کمکی از دستم برای شما بر میاد،خوشحال میشم به جای ارسال درخواست دوستی توی تاپیک مشخصی صحبت کنیم،اینجوری میتونم بهتر بهتون کمک کنم.🌱
2738

بگو خودت مگه چشم داری به زن ها سرکار /؟

این ی مورد ثابت شدس اصولا مردهایی که خودشون ذهنشون مریضه زن هاشون رو محدود میکنن 

خیلی مشکل جدی ایه ب نظرم ساده نگذر امروز نمیزاره سرکار بری فردا بخوای بری خونه مادرتم باید خودش حتما ببرتت 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

بنظرم جدا شو ازش اینا همونایی هستن که بعدا بخاطر یه جوراب خریدن کلی منت میزنن تو هم بگو هر ماه ۲۰ تومن واریز کن حسابم نرم 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم