2733
2734

سلام خانما من چهار جلسه فیزیوتراپی رفتم به خاطر درد زانوهام چند ماه پیش تصادف کردم زانوها خیلی درد داره دکتر گفت باید فیزیوتراپی کنم ولی تا الان بهتر نشدم دیروز به پزشکم گفتم گفت در کنار فیزیوتراپی و لیزر که انجام میدم طب سوزنی هم انجام بدم البته دکتر همون فیزیوتراپی... بهترین مرکز فیزیوتراپی هست هرکس که اومده بود جلسه دهم به بعد راضی بودن.. به نظر شما من هم نتیجه میگیرم؟خیلی نگرانم اگه نتیجه نده چی ؟

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️

ایشالا حالت بهتر میشه ، زمان بره دیگه منم برای کمرم بالای ۷ جلسه رفتم اوایل انگار بدتر شده بودم ولی الان یک ساله دیگه درد ندارم 

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ایشالا حالت بهتر میشه ، زمان بره دیگه منم برای کمرم بالای ۷ جلسه رفتم اوایل انگار بدتر شده بودم ولی ...

خدارو شکر که بهتری عزیزم ♥️ شما بعد از جلسه چندم احساس کردید بهتر شدید ؟

عزیزی که امضامومیخونی میشه برای سلامتی و عاقبت بخیر شدن خودم و بچه‌هام و همسرم صلوات بفرستید ممنون میشم..منم برای شما صلوات میفرستم❤️❤️❤️❤️❤️
2731
ده جلسه رو که باید رفت     حتی بعدش بازم میتونی ادامه بدی

ده جلسه کلا پزشک نوشته 

خدارو شکر که بهتری عزیزم ♥️ شما بعد از جلسه چندم احساس کردید بهتر شدید ؟

دقیقا جلسه ی آخر ، بعدش دیگه بهم ورزش هم داد و اونارم انجام میدادم بهتر میشد .

میدونم عزیزم    ده جلسه رو که رفتی اگه حس کردی لازمه بری بگو دهدجلسه دیگه مینویسه برات

خیلی هزینه داره عزیزم شوهرم کلی طلب داره از مردم بهش نمیدن جنگ و بهونه کردن یه مقدار داشتم یه مقدار قرض گرفتم

2740

فیزیوتراپی خیلی خوبه پدر من برای عمل دیسک کمرش سی جلسه رفت شکر خدا خوب شد

امام رضاجانم!میشه دعوتم کنی بیام حرمت🥺چند وقته خیلی دلم میخاد باهات خلوت کنم،لطفا دعوتم کن تا جوربشه بیام♥️🥺
دقیقا جلسه ی آخر ، بعدش دیگه بهم ورزش هم داد و اونارم انجام میدادم بهتر میشد .

فدات بشم عزیزم امیدوارم کردی انشاالله منم خوب بشم خیلی غصه میخورم از باشگاه و پیاده روی و همه چیز موندم وزنم بالا رفت 😔

فیزیوتراپی خیلی خوبه پدر من برای عمل دیسک کمرش سی جلسه رفت شکر خدا خوب شد

خدارو شکر انشاالله همیشه سالم و تندرست باشن

فدات بشم عزیزم امیدوارم کردی انشاالله منم خوب بشم خیلی غصه میخورم از باشگاه و پیاده روی و همه چیز مو ...

❤️✨

اگه بیمه داری یسری مراکز رایگان انجام میدنا    چون آزادش رو میدونم خیلی گرونه

جایی که میرم زیاد کم نمیکنن اندازه ده هزار چون خصوصی هست..میگن جاهای دیگه زیاد خوب نیستن مخصوصا دولتی ها چون مادرم خیلی رفت دولتی ولی اصلا تاثیر نداشت