2737
2734

من سه روز عقب انداختم ماه قبل هم عفونت شدید گرفته بودم ۱۹ فروردین رفتم دکتر کلی دارو بهم داد دکتر

این سه روز دل درد پریودی دارم ولی پریود نمیشم سردرد و حالت تهوع هم دارم

صبح بی بی چک زدم ساعت ۷ و نیم یه خطش پررنگ شد خوابم میومد خوابیدم نیم ساعت پیش بیدار شدم الان نگاش کردم یه هاله افتاده امکان داره باردار باشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم میشه کامل درباره عفونت بگی؟

ترشح سبز رنگ داستی یا پنیری؟

داروهای چی بودن؟

الان خوبی؟

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
2728

عکس بی بی چک رو هم نمیبینم

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
عزیزم میشه کامل درباره عفونت بگی؟ ترشح سبز رنگ داستی یا پنیری؟ داروهای چی بودن؟ الان خوبی؟

ترشحات میشه گفت تقریبا نداشتم یه چیزایی دون دون سفید بعضی وقتا میومد موقع ادرار کردن و اینکه زیر دلم درد میکرد و موقع دستشویی کردن سوزش داشتمو نمیتونستم خودمو بشورم دکترم گفت انقدر عفونت شدید شده که قارچ زده بیرون من اولین بار بود اینطوری میشدم دومین ماه هم بود اقدام میکردم احساس میکنم بدنم به اسپرم واکنش نشون داده بود

2740

بی بی که مثبت ومبارکه

گیلی لی لی لی

ترشحات میشه گفت تقریبا نداشتم یه چیزایی دون دون سفید بعضی وقتا میومد موقع ادرار کردن و اینکه زیر دلم ...

من وضعم خرابه،به خاطر ترس ازمعاینه جرات ندارم برم دکتر

من چنددقیقه صبر نکردم همون لحظه که یه خطش پررنگ شد گذاشتم کنار رفتم خوابیدم

احتماً نود درصد مثبته

اگه امکانش هست یکی دیگه بخر،ظهر چندساعت بخواب که ادرار غلیظ بشه بازم بزن

یا چند روز صبر کن

واقعا؟؟؟یعنی میشه بهش اعتماد کرد؟اینهمه دارو برای عفونت خوردم چی تاثیر نذاره رو بچه

نه من خواهرم تو حاملگی عفونت داشت حتی پماد واژینال هم بهش داد و خدا رو شکر بچه سالم بود

من وضعم خرابه،به خاطر ترس ازمعاینه جرات ندارم برم دکتر

حتما برو خیلی بده عفونت من فکر میکردم باردارم اینطوری شدم رفتم دکتر گفت اگه پریودت عقب افتاد تست بارداری بده فعلا چیزی نیس