2733
2734
عنوان

لاغری بد دردیه

| مشاهده متن کامل بحث + 2417 بازدید | 178 پست
برو دکتر برات شربت اشتها اور مینویسه قرص مولتی ویتامین دیلی ویتامین هم خوبه روزی یدونه بخور کم کم ا ...

اشتهام اندازه دونفر میخورم😂😂😂😂

کاربری آقا هستم،،،،پرورده کوردم ایلام خاکمه....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
من داداشم ۱۸۳ قدش ۶۰ کیلو وزنش خیلی هم میخوره ولی خیلی هم کار میکنه عادی تو جوانی😊

از من ک نابود تره😂😂😂منو برادرتون مانکنی هستیم واسع خودمون😂بخدا بگو ی ذره چربی من اگه داشته باشم

لاغری زیادم خوب نیست من خودم هیکلمو دوست دارم با وجود لاغری زیادم ❤️ ولی بعضیا میشنوم که میگن هیچی ن ...

آخی💔

منم زمانی که لاغر بودم خیلیا از اندامم ایراد میگرفتن. یبار یه اقا تو خیابون هم گفت نون گیرت نمیاد بخوری😐

مهم اینه که خودت راضی باشی.. حرف بقیه برات مهم نباشه اصلا

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
عوارض نداره؟؟؟خودتون مصرف کردین تاحالا؟تاثیریم داشته

نه از عطاری و بی نسخه نبوده یه دکتر خوب  نوشت گفت هیچ عوارضی نداره به همه بیمارام دادم ؛والا من که مشکلی پیش نیومد برام ؛ولی چون ماه مبارک شد قطعش کردم .

دکتر میگفت عوارض نداره .

درد شما آرزوی منه😪 ازین قرص و پودر و...  استفاده نکن.. برا بدن ضرر داره باید بری پیش متخص ...

خب نمیشه یکم از چاقیتونم بمن بدین😂والا خانم کار نکنی ک زندگی نمی چرخه

هررررر دارو چاقی ک بخوری حتی اونا که پزشک میده کبد و کلیه از کار میندازن بعد هاااا.شما طبع بدنت صفرا ...

اره ب مشاورم بهم گفت طبعم گرم و خشک مادرزادیه بعد تو کل فامیلامون چاق نداریم بخدا اصلا حتی دخترااا...والا از عوارض داروها میترسم یبارم جوانه گندم خوردم اینقدر بو میده ببنیمو گرفتم😂

خب نمیشه یکم از چاقیتونم بمن بدین😂والا خانم کار نکنی ک زندگی نمی چرخه

آره واقعا.. تو این دوره زمونه یه روز کارنکنی کلی از زندگی عقب میفتی

والا از خدامه😄اونجوری هر دو به اندام ایده آل میرسیم. حیف که نشدنی هس

زندگی سخته.. ولی من از اون سختترم😎
اره ب مشاورم بهم گفت طبعم گرم و خشک مادرزادیه بعد تو کل فامیلامون چاق نداریم بخدا اصلا حتی دخترااا.. ...

خیار.ماست و پونه.رب انار.آب زرشک بخور.عناب.خاکشیر.عرق کاسنی.برنج و ماهی.برنج مرغ.ادویه جات مدتی نخوز و همینطور خرما و گردو

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
2706