2733
2739
عنوان

سم خالص!😎😂

139 بازدید | 14 پست

بدترین و سمی ترین و اسید ترین کاری که تو عروسی کردید چی بوده!؟😂

من خودم رفته بودم وسط عروس دوماد نشستم و موقع رقصشونم باهاشون رفتم وسط و شب که میخواستن برن خونشون من گیر داده بودم که منم باهاشون برم و امشب رو اونجا بخوابم کوچیک بودم خب حالیم نبود که🤣

من رفتم عروسی دختر خالم عروس داماد اومدن تبریک بگن منم نوجوان بودم روبه رو داماد ایستاده بودم با آینه رژلب میزدم اینقدر بهم می‌خنده هنوزم که هنوزم بهم میگه رز صورتی خوشگلات نزدی 😂

دانشجو پزشکی 🫀🧑‍⚕️مهم نیست  تو باورم داشتی یا نه مهم اینکه خودم میدونم هستم هستم تونستم از زندگی سختم نجات پیدا کنم  شکرت خدا خدایا کمک کن عزیزانم سلامت باشن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه بودم بیش از حد ب خواهر بزرگم وابسته بودم ت فیلم عروسیش هس که من از مامانم آب میخوام مامانم آب میاره خودمو میزنم زمین میگم نه باید خواهرم آب بهم بده پا میشه برای من اب میاره🤦🏾‍♀️😕😆😆

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2728

من ی لباس مجلسی برام دوخته بودن پارچش لیز بود باهاش ی دامن هم درست کرده بودن 

گل عروسی من میرقصیدم و اون دامن لامصبو میکشیدم بالا ی مدل مو کفتری زده بود خانومه برام با ی مشت سبیل پشت لبم 

ارزومه اون فیلم من نیست و نابود شه

پامم قلم نشد اون شب یکیم پیدا نشد بگ تو نرقص حاجی علفا پشت لبت برق میزنه

خدایا نمیگم دستمو بگیر عمریست ک گرفته ای رهایم نکن:)🤍
2740
دقیقاااااا 🤣 الان هنوز که هنوزه چندین سال گذشته هر وقت میریم خونشون به شوخی میگه قشنگ زدی خراب کرد ...

جرررر

بیچاره یه بار کلا تو عمرش عروسی گرفته بود ک ریدی ب همه چی🤣🤣🤣🤣البته بچه بودی خب

جرررر بیچاره یه بار کلا تو عمرش عروسی گرفته بود ک ریدی ب همه چی🤣🤣🤣🤣البته بچه بودی خب

ولی هر وق یادم میاد دل میخواد خودمو بکشممم 

رفته بودیم خونشون فیلم عروسیشو گذاشته بود بعد بهم گفت دنیا عزیزم قشنگ زدی خراب کردی همه چی رو ها بعد من گفتم به بزرگی خودتون ببخشین بچه بودم به خدا حالیم نبود بعد یهو برگشت گفت مادر که داشتی.....😐

کلا دلم نمیخواد هیچ وقت اون صحنه رو یادم بیاد 🚶‍♀️هوففف

عب نداره🤣اگ بازم گفت بگو خوب کردم توام عروسی منو خراب کن🤣🤣🤣🤣🤣🤣💋

قصد ازدواج ندارم و نمیخوام ازدواج کنم خوشم نمیاد.... 

ولییی خودش گفت ایشالا تا میخوای ازدواج کنی بچه بیارم بچم جبران کنه حسابیییی😂