2737
2739

خواهرم عید پیش ما بود من اولش تب و لرز داشتم خواهرم مسخرم میکرد میکفت رفتی حموم سرما خوردی از روز چهارم که رفتن  خونه مادر شوهرش ریخت  بیرون جوش هام.الان همون شهری خوابگاهی هستم که خواهرم اینا زندگی میکنن.با من قهرن انگار.خیلی ناراحتم .خودم نمیدونستم آبله مرغونه .سه تا بچه کوچکش گرفتن به مامانم گفته خواب نداریم.روم نمیشه پیام بدم حس میکنم با من قهرن😭

الان کوچیکن بهتره بگیرن

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه هفته ای خوب میشن

بعد ابله تا ده روز قبل جوش انتقال میده شما که مقصر نیستی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

الان ک کوچیکترن بگیرن بهتره

دور از جون سل ک نگرفتن از شما.یه آبله هست دوهفته دیگه هم خوب میشه 

بلخره چیزیه که همه میگیرن تو یه بار عمرشون

روز میشه این شب،باز میشه این در....
2740

اتفاقا هرچی زودتر بگیرین بهتره

هرچی کوچیک تر بهتر

من خواهرم از شهرستان اومد مشهد بچش آبله گرفته بود من سریع رفتم خونشون تا بچم بگیره ولی نگرفت

داداشامم بعدش که رفتن یکیشون گرفت یکی دیگه نگرفت

اونجا هم بردم ولی بازم پسرم آبله نگرفته میترسم بزرگ بشه نگرفته باشه اذیت بشه

از همان دست که دادی به تو بر خواهد گشت      جگر خون شده ام خون جگرت خواهد کرد 💔🥀
همسر خواهرم قهره .تو شهر غریب خوابگاهی هستم تو شهر محل زندگی خواهرم .خیلی دلم برای خواهر زاده هام تن ...

به جهنم که قهره شعور نداره اول که از عمد نکردی دوم خیلی دلش بخواد الان بگیرن خیلی بهتره 

من که کوچیک بودم گرفتم تمام بچه هام از قبل عید تا الان گرفتن

الان بگیرن که بهتره تا بزرگ بشن همه وقتی یه نفر ابله میگیره بچه هاشونو میبرن پیشش تا اونام بگیرن

با ما قهرن مثلا.خودشون عید اومدن به خدا اینقدر نریض بودم باز به کارشون میرسیدم .بعد الان طلبکارن.من خودم نمیدونستن اصلا چه مرگم بود😭

میترسم جواب نده ضایع بشم😭

اشکال نداره شما زنگ بزن که بعد طلبکار نشه