2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سابقشون چه قدره؟

13 و اینا به بالا حساب کنید 

15 معقول ترینش هست 

مادرم 20 میگیرن 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)
2738
پونزده کم کم دارن  بعدشم ب حقوقش چیکار داری اینا میتونن وام بردارن زندگیشونو بسازن

خونه ماشین و چند تا زمین داره مثل این که

از اونجایی که خوردم هی حقوقم کم میاد هر ماه نمیخوام در اینده بازم اینجوری بشه

وای  خوشبخت بشی عزیزم خیلی خوبه نگران نباش شوهر من دفتر پیشخوان داره ولی زیاد راضی نیستیم کار ...

ممنونم هنوز قطعی نیست 

ولی خب کار دولتی هم خوبیزهای خودشو داره

خونه ماشین و چند تا زمین داره مثل این که از اونجایی که خوردم هی حقوقم کم میاد هر ماه نمیخوام در این ...

حقوقشون نمیدانم مزایاشون خوب برای وام و...

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
زیر ۱۰ سال سابقش زیاد نیست

خب خوبه همون 13/15 دارن 

مزایاش زیاد هست 

حقوقش خیلی مهم نیست 

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است..     (کاربر واحد پشتیبانی)

کارمند بانک اونم بانک ملی عالیه سه چهار ساله خودشونو جمع و جور میکنن 

از نظر حقوق نمیدونم اما از نظر مزایا و وام که عالی یه ساعت کاریشم خوبه 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا