2737
2739

شما گذاشتین ؟ طرحش کمرنگ اینا نشد ؟ روی خودش زده dishwasher safe توی سایتش هم زده تضمینه که طرحش ثابت بمونه با شستشوی مکرر با ماشین ظرفشویی حتی زده وایتکس رقیق هم میشه زد ،  ولی فروشنده گفت توصیه میشه نشورید با ماشین ظرفشویی و شوینده قوی نزنین 🤔 حالا من که وایتکس نمی‌زنم ولی ماشین ظرفشویی چی ؟ اگر تجربه دارید بگید شما میذارید ؟ مشکلی پیش نیومد ؟ 

اگه طلا کوبی داره پاک میشه

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه طلا کوبی داره پاک میشه

فقط طلا کوبی ها میرن دیگه ؟ اتفاقا چون شنیده بودم طلاکوبی ها میرن نخریدم به کل ، من آدم ظرف شستن با دست نیستم شده رنگش بره میذارم ماشین ولی دلم میخواد همینطوری خوشگل بمونه 🥴

من چند سری چینی دور طلایی گذاشتم چیزی نشده

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2738

مادرم

دور طلایی ها کمرنگ می شن

ولی نه خیلی زود

مادرم چند سالی هست که استفاده می کنن

راستش به نظرم اصلا موضوع مهمی نیست. نمیشه که بخاطر کمرنگ شدن دور طلایی ظرف آدم خودش رو به زحمت بندازه

ازینا که میگن طرح طلاکوب ازونا داره؟؟ سرویس من داره برای ماشین ظرف اکروپال بدون طرح طلاکوب خریدم هر ...

پس جدیدا ماشین ظرفشویی کاربردی نداره

چون اکثر کارا طلا کوبی دارن

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
فقط طلا کوبی ها میرن دیگه ؟ اتفاقا چون شنیده بودم طلاکوبی ها میرن نخریدم به کل ، من آدم ظرف شستن با ...

الان خیلی ظرفا گرون شدن و بازار پر از دور طلایی هاس

من با دست میشورم ولی چیزیشون نشه

پس جدیدا ماشین ظرفشویی کاربردی نداره چون اکثر کارا طلا کوبی دارن

راستش اگر طلاکوبی ها نمی‌رفت هم انتخاب من نبود به کل از طلایی خوشم نمیاد ولی خب همین جا هم کامنت گذاشتن طلایی بوده و نرفته