2733
2739

تنها راهت وامه

بتونی ۴۰۰ میلیون بخوابونی بانک مهر

فک کنم دو ماه ۲۰۰ بهت وام بدن

البته باید حضوری بری بپرسی

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وام .طلا .فروش ماشین .قرض از پدر ، مادر ....

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2731

مسکن مهر هشتگرد میخوام خونه بخرم 

فروش طلا + وام ازدواج + پس انداز + وام ۵۰ محل کار 

۲۰۰ ملیون پول کم دارم تا خونه بخرم  

چندتا وام خرد و کلان  ۲۰۰ میلیوتی میتونم به راحتی بردارم منتها کارمزد هر کدام ۲۳ درصد هست که اقساط اش جمعها  بالای ۱۳ ملیون میشه 

چون الانم بیشتر از درآمد ام قسط دارم این ۱۳ ملیون برام خیلی سخته مگر اینکه یه وام ۲۰۰ ملیونی چیزی بردارم که قسطش سبک باشه قسطش ۵ یا ۶ باسه ضامن هم فرقی نداره 

وام ودیعه مسکن هم هنوز ثبت نام نداره تا بیاد بده همه چیز گرون میشه موندم چیکار کنم؟؟؟

😔😔😔

2740

خونه رو بخر

همونجا بده رهن

پول رهن رو بده مالک

وقتی وام‌های الانت سبک‌تر شد، یه وام دیگه بگیر و خونه رو از رهن دربیار

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
تنها راهت وامه بتونی ۴۰۰ میلیون بخوابونی بانک مهر فک کنم دو ماه ۲۰۰ بهت وام بدن البته باید حضوری ...

وام های مختلفی خرد کلان دارم اقساطی ۱۳ ملیونها نمیتونم پرداخت کنم 

وام های مختلفی خرد کلان دارم اقساطی ۱۳ ملیونها نمیتونم پرداخت کنم 

بانک مهر سودش ۴ درصده ها

خیلی به نفعه

اینم بگم پوله رو بیشتر بخوابونی اقساطت سبک تر میشه

از من میشنوی برو یه سر بزن شرایطش رو بپرس

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون