2737
2734
عنوان

خرید سیسمونی

108 بازدید | 16 پست

بچه ی اولمه و مامانو بابام میخوان سیسمونی بگیرن 

اما از طرفی من راضی نیستم چون مستاجرم و میگم تختو کمد به چه دردم میخوره تو مستاجری خراب میشه و تا وقتیم بچه به سنی برسه که ازش استفاده کنه مدلش دیگه قدیمی شده 

انگار یه هزینه ی زیاااد فقط بخاطر چشم تو هم چشمی 

مامانم میگه نمیشه به هرحال وظیفمونه انجام میدیم مردم چی میگن و فلان اما نه من نه همسرم از هرجهت راضی نیستیم 

به نظرتون چیکار کنم چیا بگیرم 

تازه من از کریر اصلا خوشم نمیاد کالسکه هم به درد نمیخوره چون ما فقط با ماشین اینور اونور میریم

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

واقعا انگار الان باید پولتو بخاطر چند تا تیکه آتیش بزنی که مردم نگن وای هیچی نگرفتن براش

میشه برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی🥰 تو تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۵ (روز نیمه شعبان) بی بی چکم مثبت شد عیدی اقام بود ❤️   خوش اومدی فندق مامان   ❤️  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببین فقط وسایل ضروری بخر، به مردم کار نداشته باش. نهایت میتونی بگی مامانت با اون پول، شما هم بزاری ...

اره فکر خوبیه بنظر منم طلا به درد میخوره بعدم اصلا میتونی بدی خود بچه ازش استفاده کنه

واقعا انگار الان باید پولتو بخاطر چند تا تیکه آتیش بزنی که مردم نگن وای هیچی نگرفتن براش

ببین من بچه ام دوماهشه . منم کریر تخت خاب . کالسکه نگرفتم چون الکی فقط لباس زیاد ساک بچه . گهواره خیلی خوبه واقعاا.  همینا گرفتم. با وسایل بهداشتی و حمام 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ولی کمد بگیر، یه کمد ساده، بخر که هیچ وقت از مد نمی افته. ولی تخت اصلا نخر

واقعا؟

اره برا لباساش باید جا باشه 

ببین من بچه ام دوماهشه . منم کریر تخت خاب . کالسکه نگرفتم چون الکی فقط لباس زیاد ساک بچه . گهواره خی ...

درسته عزیزم به نظر منم تخت و کریر و کالسکه بلا استفاده میمونه

2738
اره فکر خوبیه بنظر منم طلا به درد میخوره بعدم اصلا میتونی بدی خود بچه ازش استفاده کنه

من و خواهرم هم زمان خریدیم.

من بازم از اون کمتر خریدم.

مامانم مجبور میکرد ، هر چی به اون میگرفت به من میخرید.

باز من نمیزاشتم.

بگم ۸۰ درصد استفاده نکردم، دروغ نگفتم.

باز اونموقع ارزونی بودش.

تخت کمد سفیدساده ک ازمد رفتنی نیس از دوسالگی قابل استفاده هس 

کمد نگیر بجاش زیر تخت کشو بزن لباسارو بزارکشو

کالسکه هم گاهی وقتا لازمه بچه سنگین بشه خسته میشی برای خریدیا پارک رفتن

کریر راستش منم خوشم نمیاد بچه رو انگاری میزارن زنبیل

صندلی ماشین بگیر جا کریر تا حدودسه سالگی قابل استفاده

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
درسته عزیزم به نظر منم تخت و کریر و کالسکه بلا استفاده میمونه

اهوم من اصلا نگرفتم بزرگ تر شد تونست تنها توی اتاق بخابه براش میگیرم 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
دختر من ۸ سالش شده، شما رو تخت دخترم خوابیدی، این خانم هم خوابیده

متوجه حرفتون  نشدم عزیزم

متوجه حرفتون  نشدم عزیزم

میگم یک بار هم به خدا روش نخوابیده.

خونمون شلوغ شده، از طرفی نو نو ، اصلا دلم نمیاد بندازم بره.

فقط فقط ضروریا رو بخر، با بقیه پول ، خودتم بزار طلا بخر یا برای خودت یا بچه.

مخصوصا مستاجری.

ان شالله رفتی خونه خودت تخت تاشو و کمد دیواری میزنین. 

میگم یک بار هم به خدا روش نخوابیده. خونمون شلوغ شده، از طرفی نو نو ، اصلا دلم نمیاد بندازم بره. فق ...

اره عزیزم همین کارو میکنم❤️