2733
2734
عنوان

نقص لوله عصبی کمک کنید توروخدا

69 بازدید | 13 پست

سلام غربالگری دومم مشکل داشت بردم دکتر میک نقص لوله عصبی سونو انومالی کرده میکه مشکلی نداره ظاهرا ای وی اف شدم بعد هفت سال بچه دار شدم نمیخوام اینطوری بشه واقعا باید چیکارکنممممم کمک کنیدد

دکتر چی میگه

دکتر ن گفت ازمایش سلفری بدع نه امینو

فقط همون روز منو فرستاد اکو قلب ک قلبش سوراخ کوچولو دارع اونم بدنیا بیاد بسته میشه.بعدم سونو انومالی گف مشکلی خاصی ندارهددر ظاهر ولی نگرانم خیلییی برم سه بعدی مشخص میشه؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه سر برو پریتانولوژیست

پیش اون رفتم دیگ

دکتر خودم نامه فرستاد برم پیش اون من اول فک کردم سندروم داونه ک این دکتر پریناتولوژی گف الفات زیاده مربوط ب ستون فقرات

2738
ان شاءالله که چیزی نیست بهت نگفت چکار کنی 

جفتم پایین بود شیاف داد گف استراحت نسبی باش

بعدم مولتی ویتامین داد با اسپرین بعدشم گف خطر احتمال زایمان زودرس داری یا سقط یا بچه رشد نکنه یا خدانکرده تو‌شکم فوت کنه دیگ همینارو کف این دفه برم بگم سونو سه بعدی بنویسه برم

ازمایش ان تی  سونو اولم مشکلی نداشتن ❤️‍🩹🙂توکل به خدا

واسه منم یکم زیاد بود البته امنیوسنتز هم شدم دکتر گفت مشکلی نداره. بهتره پیش یه پرینالوتوژیست برید 

واسه منم یکم زیاد بود البته امنیوسنتز هم شدم دکتر گفت مشکلی نداره. بهتره پیش یه پرینالوتوژیست برید&n ...

پیش اون میرم  چند هفته ایی ؟من ۱۹هفته بودم فک کنم هفته های بالا امینو انجام نمیدن بخاطر اون نفرستاد ؟این مگ تو سونو انومالی مشخص نیس؟سه بعدی هم مشخص نمیشه؟

پیش اون میرم  چند هفته ایی ؟من ۱۹هفته بودم فک کنم هفته های بالا امینو انجام نمیدن بخاطر اون نفر ...

واسه من دو سال پیش بود . الان دخترم دو سالشه . خدا رو شکر سالم هست. 

انشالله واسه شما هم چیزی نیست و سالم هست.