2733
2734
عنوان

عروسای ۱۴۰۳

142 بازدید | 10 پست

طبیعیه من چندان شور و شوقی برا عروسیم ندارم؟

خرید میریم

نمیدونم جهیزیه میخرم

فکر کنم طبیعیه چون الان اینقدر همه چیز گرونه مجبوری خیلی چیزا رو پا رو دلت بذاری از مدلای دیگه و چیزای دیگه خرید کنی

خریدا محدوده

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

عروسا قدیم ذوق داشتن میگفتن میخندیدن

الان همش درگیر حساب کتابیم

هعی

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منمم ببین قبل ازدواج انقدر ذوق داشتم هی میگفتم وای کی عروسی من میشه فلان میشه عروسی یکی میدفتم غبطه میخوردم

الان اصلا حس خاصی ندارم بیشتر استرس این گرو نی ها رو دارم و چ کاری باید کنیم

راستش حس خاصی دیگه ب عروسی ندارم حتی اگه نگیرمم فرقی برام نداره

شما جهاز ت خریدی کامل،؟ اگه دوس داشتی میگی چن شده؟

من سرویس چوبم و ی سری خرت و پرت مونده 

2728
منمم ببین قبل ازدواج انقدر ذوق داشتم هی میگفتم وای کی عروسی من میشه فلان میشه عروسی یکی میدفتم غبطه ...

فکر کردم فقط من اینجوری شدم

سر تعداد مهمونای عروسیم با شوهرم مخالفم من میگم کم باشن شوهرم میگه زیاد

چندتا تاپیک قبل تک تک قیمتارو گذاشتم

سرویس چوبم مجموعا شد ۱۵۰ تومن

تخت و سرویس خواب و مبل ۷ نفره فرانسوی و میزناهار خوری فرانسوی و مبل ۷ نفره ال 

خواستی بگو ک ادرس شرکتو بدم

فکر کردم فقط من اینجوری شدم سر تعداد مهمونای عروسیم با شوهرم مخالفم من میگم کم باشن شوهرم میگه زیاد ...

اها عزیزم مبارکه خوب شده اره ممنون میشم ادرسش بدی

بعد سرویس چوبت خریدی کجا گذاشتی؟

من میخام بخرم اما فعلا جا ندارم

اها عزیزم مبارکه خوب شده اره ممنون میشم ادرسش بدی بعد سرویس چوبت خریدی کجا گذاشتی؟ من میخام بخرم ا ...

فعلا اماده نیستن

خونه داره همسرم

ان شاءالله به زودی خودتون صاحب خونه بشین عزیزن

کوچه زارع سوم چهاردانگه 

مومنی

2740
عزیزم ببخشید باز مزاحم شدم شما هم مبل فرانسوی گرفتین درسته؟ چند بود اونجا بعد ناهار خوری و تخت تون ...

عکس داشتم نشونش دادم

اره ست هم