2733
2734
عنوان

به نظرتون زن داداشم حسودی میکنه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 433 بازدید | 24 پست

مشکل خودشه که بدش میاد .. خواهرش هستی دوست داری محبت کنی . خدایی نکرده بدگویی و دو ب هم زنی که نکردی ..  زن جایگاه خودشه خواهر و مادر هم جایگاه خودشون دارن اصلا شکل محبت و رابطه طوری نیست که جای همو تنگ کنید . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همیشه بهشون میگم ولی بازم اخماش میره تو هم

خب یکم مراعاتشو کنید عزیزم

بعضیا کلا اخلاقشون اینه

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
2731
اره برام عجیبه من متاهلم یه دخترم دارم ولی نمیدونم چرا بدش میاد

ولش کن بابا اهمیت نده 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍
یکی از ترس های منم همینه چون منم داداشم رو با قلبم و نفسم و اینا صدا میزنم یا بغلش میکنم مجرده ولی ...

خیلی حس بدیه ، اخه خواهر برادر چه منظور بدی میتونن داشته باشن 

ازبس ذهن آدما منحرف و منفیه

بانوی کورد 👸
خیلی حس بدیه ، اخه خواهر برادر چه منظور بدی میتونن داشته باشن  ازبس ذهن آدما منحرف و منفیه

دقیقا همینطوره

والا اگه من ببینم خواهر شوهر آیندم اینقدر قربون صدقه داداشش میره و رابطشون خوبه خیلیم خوشحال میشم حسادت بی معنیه

2738
چرا دیگه عکس شام نمیذاری😁

چندتا از کاربرها گفتن نزار تو چشمی چشم میای گفتن خیلیا اینجا خوشبختی شون میزاشتن ولی اینقد گفتن خوشبحالت دیگ هیچوقت نزاشتن منم دیگ نزاشتم

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍