2733
2739

قبل از غذا جلوی اشتهازیادومی گیره

مریم هستم اما  بهم می گن گل مریم  یه خانم حسابدار     یه تیر ماهی خاص که دلش خواهر می خواد🤞🏻 کارشناسی ارشد حساب داری دانشگاه تهران       مریما خیلی چیزا رو میفهمن و از خیلی چیزا زود سر در میارن اما به روی خودشون نمیارن چون قلب بزرگی دارن که نادیده میگیره. اگه بدی در حق مریمی کردی و اون جوابت رو نداد فکر نکن که ازت کم آورده یا نتونسته جوابتو بده، اون ازش گذشته چون آرامش که در وجودش داره خیلی بیشتر از کینه و نفرت هست😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز دلم منظورش این نیست بشینی بخوری و تحرک نداشته باشی بعد اب بخوری لاغر بشی !

نخیر برای لاغر کردن باید زحمت بکشی ،،،باید اینقد ورزش کنی به عرق کردن بیفتی ،،،،باید رژیم بگیری 

2738

نه عزیز

اگر هم راست باشه اصلا کار درستی نیست

آب هم ضرر های خودشو داره اگر اصولی و درست استفاده نشه

اینهمه راه بی خطر و پر سود هست برای لاغری چرا بعضیا میرن سراغ کارایی که آسیب میرسونه!

عزیز دلم منظورش این نیست بشینی بخوری و تحرک نداشته باشی بعد اب بخوری لاغر بشی ! نخیر برای لاغر ک ...

میخام چاق شم بعد میگن باید تو روز هشت لیوان اب بخوری میگن اب باعث لاغری میشه

آب خوردن قبل از غذا واسه اینکه دلت پر میشه و کمتر غذا میخوری 

آب خوردن طی روز چونکه هیدراته میشی کلا اوضاع همه چیز بهتر میشه از پوست و مو و چهره بگیر تا چربیا 

کلا باید مراعات کنی آب هرچی بیشتر بخوری بهتره من دوستم رژیم گرفته بود موقع گشنگی خیلی آب میخورد اصلا از این رو به اون رو شدا صبحا دو پارچ آب شبا دو پارچ آب اصلا خیلی خوب شده بود آب خوردن به تنهایی نه ها باید مراعات هم کنی

میتونه باعث شه موقع ورزش بهتر بتونی عرق کنی و اینکه معدت کمتر جای غذا خوردن داشته باشه...در این صورت آره

وگرنه خیلی وقتا یکی لاغره چون بدنش کم آبه و آب خوردن برعکس به تپل شدنش کمک میکنه