2733
2734

یه بنده خدایی تو قزوین تا پونصد  میلیون پول ریخته بود بعد یهو از طرف مسکن ملی بهش گفتن یک میلیارد بده تا خونت رو تحویل بدیم طرف گفت اگه یک میلیارد نقد داشتم چرا مسکن  ملی نوشتم خودم میرفتم خونه میخریدم دیگه ، جدیدا هم یک نفر حواله خودرو میفروخت چندین نفر پول دادن خودرو هم گرفتن اما از پارسال همین موقع گوشیش، خاموشه و خبری ازش نیست و هیچ رسیدگی نمیشه و مردم به پولشون نرسید  و طرف میلیاردی کلاهبرداری کرده و الان هر نفر تا شیش میلیارد طلب داره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا ندادن😬

چه میدونم هربار یه بازی درآوردن یه بار دیگه فکر کردم قطعی دارن میدن ساعت ۴ ونیم عصر زنگ زدن از نمایندگی گفتن ۱۵۰ باید از کارتت بکشیم رمز دوم بده گفتم الان بانک نیست که قبلا میگفتید رمز دوم لازم دارید حالا هرچند مطمئن بودم عابر بانک نمیده ولی رفتم امتحان کردم نتونستم رمز دوم رو فعال کنم تو فکر کن به زرگر به صراف به بقال به چقال به هرکس و ناکس رو انداختم گفتم کارتم پیشتون باشه یه کارتی که رمز دوم داره بهم بدید ماشینو بگیرم هیچکس نداد تازه اینجا یه وجب شهره همه همدیگه رو میشناسن ولی ندادن

ساعت ۵ هم آقاعه زنگ زد از نمایندگی گفت واگذار کردیم به یکی دیگه ان شالله دفعه بعد!!!!

زنگ زدم تهران شکایات مدیران خودرو انگار سگ هار بودن اصلا بهم حق نداد گفت خودت باید فکرشو میکردی حق شکایت ندارید

2740
خیلی بده اینجور ما هم الان یکسالللللل چشم به راهیم

اشکالی نداره عوضش خدا دید حقمونو ناحق کردن خودش یه ماشین خوب سرراهمون قرار داد دوست همسرم گفت بیا از نمایشگاه داییم بهت ماشین بدیم خیلی خدا رو شاکرم