2737
2739
عنوان

خمیردندون❌️

249 بازدید | 22 پست

یه خمیر دندون خوب که دندون رو سفید کنه پیشنهاد میکنین؟

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سیگنال خارجی

مرسی عزیزم استفاده کردم اینو❤️❤️

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2731
فارمد اما استفاده مداوم خمیر دندانهای دارای سفیدکننده توصیه نمیشه.

ممنون عزیزم❤️

چالش عکس کودک😍

شماره80

https://rubika.ir/joinc/CEFAAHHH0YHXCOEMLODGYQMJUZKCVNRF

بیشترین لایک350به بالا😍

نفر اول300تومن

نفر دوم 200تومن

و نفر سوم 100تومن 

مهلت چالش تا 30ام⚘️🌹

عکس فرزندتو به این آیدی بفرس

@toran_gz

2738
عزیزم بچم سی تا رای کم داره تا برنده بشه وقتی هم نمونده ممنون میشم رای بدی بهش شرکت کننده شماره 80

چشم عزیزم

مارویس ،سنسوداین

مرسی عزیزم

سنسوداین دارم 

مارویس بهتره؟

خمیر دندون بدون فلوراید بگیرید 

اسم مارک خاصی تو ذهنم نیست از دکتر بپرسید 

ی چیزی هم کسی بهم گفت 

گفت انتهای تیوپ خمیر دندان ی نوار هست به رنگ های مختلف از سبز تا سیاه این مقدار ماده شیمیایی خمیر دندون رو میگه

خمیر دندون سفید کننده طی بلند مدت به مینای دندون اسیب میزنه 

سیگنال برای مواقعی که میخوای دندون سفید شه

سنسوداین هم سفید کننده نیست و برای دندونای حساس و استفاده بلند مدته که به دندون اسیب نمیزنه