2733
2734

کلافم کرده ازبس جوش میزنم گفته ۳ماه استقاده کن کسی بوده اینطوری بش بامصرف بیوتین

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن
آرایشگر بهتون قرص و آمپول داره؟

نه عزیزم پزشک که پیشش کاشت انجام دادم

خدایابندهات باهام کاری کردن که ازت دورشدم (به جرم دختربودن هزارسیلی برصورتم زدن،ارزوی زندگی کردن به دلم گذاشتن به دلم موند همه ی آرزوهام... )تورولابه لای دردام گم کردم توبیاوخدایی کن پیدام کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام. چه مقدار آمپول بیوتین تجویز شده؟

و چه مقدار مکمل؟

معمولا" باید یک مکمل را روزی یک عدد میل کنید، و 2 هفته ت یکماه، یک آمپول بیوتین تزریق شود.

پزشک عمومی، فعالیت در زمینه پوست و مو
سلام. چه مقدار آمپول بیوتین تجویز شده؟ و چه مقدار مکمل؟ معمولا" باید یک مکمل را روزی یک عدد میل کن ...

سلام امپول بیوتین که بهم گفتن ۳هفته برنم ی هفته نزنم مکمل هم هرروزبخورم که بشدت جوش زدم وپوستم واکنش داده نمیدونم چیکارکنم

نظر نهایی با کلینیک است..

من در این موارد پیشنهاد میکنم مکمل حاوی زینک بدون ویتامینهای گروه B مصرف بشه.

بیوتین را هم من معمولا" 3 تا که زده شد، توصیه میکنم ماهانه تزریق بشه.

پزشک عمومی، فعالیت در زمینه پوست و مو