2733
2734

قبلا هرجوری ک سبزی خوردن نگهداری میکردم خراب میشد تا اینکه ی خانمی بهم گفت اول همه سبزیا پاک‌میکنی و میشوری میزاری روی پارچه نخی خوب خوب خشک بشن بعد میزاری داخل قابلمه روحی سر قابلمه هم میزاری اینجور تا یک هفته تازه میمونه انگار تازه از بازار خریدیشون

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

آخ گفتی معضل منه😑

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه قاشق غذاخوری هم برعکس بذار رو سبزی ها بعد در قابلمه رو بذار

هیچکس به اندازه ی کسی که که ترکت کرده تورو تماشا نمیکنه! میخواد مطمئن شه که اشتباه نکرده ! بهش نشون بده که اشتباه کرده ... تو هیچوقت نمیفهمی چقدر آسیب دیدی تا وقتی که یه نفر باهات درست رفتار میکنه ... لا به لای تلاش‌هات برای نجات رابطه یا زندگی مشترک اینو یادت باشه: تو هیچوقت نمیتونی آرامش و خوشحالی رو جایی پیدا کنی که همونجا گمش کردی... گفت : تو عقب کشیدی یا جنگ تموم شد؟! گفتم : به جز من کسی نمی‌جنگید که؛ من که عقب کشیدم؛ جنگ هم تموم شد!
2731

یه راه دیگم داره پاک میکنی میزاری تو پلاستیک تو یخچال هر دفعه خواستی قد مصرفت در میاری میشوری میقولی

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
2740
خوب خشک شون کن پارچه نخی هم بکش روشون که هنگام خشک شدن پلاسیده نشن.بعد بزارشون داخل قابلمه روحی تو ی ...

مرسی از راهنمایت گلم🌹

خانم هستم😊باب اسفنجی:میدونی هرچی مشکل دارم از سادگیمه.. پاتریک:دیگه ساده نباش؛راه راه باش:)‌ ️ خدایا منظورم از هوامو داشته باش این نیست ک فقد اکسیژن برسونی 😐💋 یکم خلاقیت آخه فداشم:||😹💋💋️ با احمق ها بحث نکن فقط بگو حق باشماست😊
خراب میشن گلم

دمای یخچالت خیلی سرد باشه خراب نمیشه من همین کارو میکنم تا یه هفته هم میمونه 

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
مرسی از راهنمایت گلم🌹

گوجه هات بشور خشک‌کن بردار اما کنار هیچ سبزی جاتی مثل خیار و کاهو نباشه باز تازه میمونه.خیار ها نشسته بردار بزار تو ظرف روحی بازم انگار تازه چیدیشون.

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
گوجه هات بشور خشک‌کن بردار اما کنار هیچ سبزی جاتی مثل خیار و کاهو نباشه باز تازه میمونه.خیار ها نشست ...

چشم مرسی داری گلم🌹

شیرهم میزارید بجوشه ی کاسه کوجولو استیل بزارید بالای شیر اصلا سر ریز نمیکنه سر بیاد گاز و چیزاتون کثیف کنه.باخیال راحت ب کارهاتون برسید

هیچ وقت ب گذشته برنگرد