2733
2734

کلی کار دارم فکر نکنم تاااا عصر کارام تموم بشه

باید کل خونرو مرتب کنم

جارو بکشم(دوتا اتاق ها‌ . هال . اشپزخونه)

روی گاز و کابینتا انقدرررر کثیفه باید اونارو بسابم

گردگیری کنم

سرویس رو بشورم

یه عالمه ظرف بشورم

حیاط رو جارو بزنم

حمام برم

اینا درسته بنظر کم هست ولی خیلییی وقت میبرن

مهم تر از همه غذا درست کنم😭😭 این غذا درست کردن خودش یه مصیبته منم زیاد بلد نیستم 

میخوام زنگ بزنم به مامانم بگم بیاد اون غذامو درست کنه منم کارارو انجام بدم

از الان یه استرسی گرفتمم دارم سکته میکنم😢😢

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

مهمون پسر عمه شوهرم با نامزد عقدیش هست

اولین باره دارن میان خونه ما😭

ایرادی نداره اگه اشتباه کردی،توهم بار اولته داری زندگی میکنی،پس سعی کن آیندتو قشنگتر بسازی😘🫂 یه دهه هشتادی 😌🪻🌱🌿👧💅💄💍متاهل. درخواست دوستی ندین🌷

خب نشین پای گوشی

پاشو ی قهوه بخور ی آهنگ شاد بزار شروع کن 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب نشین پای گوشی پاشو ی قهوه بخور ی آهنگ شاد بزار شروع کن 

دیروز کارارو انجام ندادم بیرون بودم گفتم عوضش صبح از ساعت ۶ بیدار میشم ولی خواب موندم

2740
زمان بندی کن از همین الان شروع کن اول از اتاق ها بگیر بیا تا هال

تموم میکنم ینی عصر؟؟

به مادرم بگم بیا غذارو درست کنه؟

دیروز کارارو انجام ندادم بیرون بودم گفتم عوضش صبح از ساعت ۶ بیدار میشم ولی خواب موندم

عیب نداره پاشو شروع کن

نینی سایت فقط وقتتو هدر میده منم دارم میرم خدافظ 

من همون کسیم که تو دعواهای رو در رو با قلب شکسته هارهار میخندم ، و طرف مقابلم همراه با نگاه کردن بهم به این فکر می‌کنه که (( آیا این اسکلی چیزیه؟! ))                            میخواستم بگم که (( آی طرف مقابل من نه اسکلم نه خنگول ، فقط متاسفانه موقع خلقت سیم پیچی مغزم به اختلال خورده و جای نشون دادن چهره غمگین به تو ، یه چهره خوشحال و خندان نشونت میده ))     😂👹
تازه عروسی؟ 

اره

چرا از قبل تمیز نکردی

فکر میکردم میرسم ولی اشتباه کردم کاش دیشب خونرو تموم میکردم واسه الان فقط یه غذا میموند