2737
2739

هم پریودم ، هم به شدت سرما خوردم ، تب و لرز کردم و بدنم کوفته است و کلا داغونم نمیتونم از جام بلند شم 

حالا خونه رو میبینم یکم ریخته بهم و خودمم که اصلا حال ندارم برای خودم یه چایی بذارم 

کاش یکیو داشتم حداقل یه امروز رو حواسش بهم بود و یکم کمکم میکرد  کاش آنقدر تنها نبودم ( مامانم و نمیذارم بیاد سرما میخوره و خانواده مم گرفتار میشن داداش کوچیک دارم دلم نمی‌خواد مریض شع، همسرم کلا سرکاره 🙂یعنی اصلا نمیبینمش از صبح ساعت ۶ می‌ره تا ۱۰ و نیم شب ... فقط برای یه شام میاد پیشم ...  اصلا اگرم بخواد بیشتر پیشم باشه اونم حوصله نداره خسته است ) دلم گرفت خواستم یکم آروم شم هم بی قرار کرده مریضی منو هم حس تنهایی... 

اصلا وقت نمیکنه منو دکتر ببره ، خودمم با این حال نمیتونم بلند شم که بخوام یا اژانسی چیزی برم ... هی برام دعا کنید زودتر خوب شم 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دورت بگردم مامان و داداشت رو دوست نداری بگی بیان چون مریض میشن

ولی اگه من همسایه و دوستت بودم بهم میگفتی

بعد هم میگفتی نه بابا هیچیش نمیشه بادمجون بم هست

آره ؟؟؟؟🤣🤣🤣🤣

ای پروووووووو 😂 😂 😂 😂 

یه بچه بیار بزرگ بشه عصای پیریت بشه

همسرم بچه نمی‌خواد ، بعد اصلا تصور اینکه الان تو این حال میخواستم به بچه امم برسم دیوونم می‌کنه ، پیر بشم میرم سالمندان یا یه نفر و میگیرم و میگم بعد مرگم همه چیز برای اون بشه فقط بهم رسیدگی کنه ...

2740
همسرم بچه نمی‌خواد ، بعد اصلا تصور اینکه الان تو این حال میخواستم به بچه امم برسم دیوونم می‌کنه ، پی ...

خخخخ منم شوهرم نمیخاد خودمم احساس میکنم آمادگی ندارم یکسال عروسی کردیم هر وی مامانم و مادرشوهر و جاریم میگن زدم به نشنیدن 

دورت بگردم مامان و داداشت رو دوست نداری بگی بیان چون مریض میشن ولی اگه من همسایه و دوستت بودم بهم م ...

نه بابا حتی دلم نمی‌خواد آژانس بگیرم برم چون میترسم راننده ام مریض شده بنده خدا بیوفته ... دلم میخواست همسرم کنارم بود و کمکم میکرد همون‌طور که وقتی اون مریض میشد همیشه کنارش بودم ... بیشتر دلم از همسرم گرفته اونم تقصیری نداره این تعطیلات عید و اینا کلا خیلی نتونست بره سرکار نمیتونه وقت بگیره ‌.. 

عزیزم میفهمم چقدر سخته😢🤍

ولی سرماخوردگی و ویروس با دعا خوب نمیشه و معجزه ای قرار نیست رخ بده. دعا برای وقتیه که کسی بیماریش یجوریه ک دیگه کاری از دست کسی برنمیاد و قطع امید میکنن!

خودت نمردی ک.. یادت باشه تو اول ازهمه خودتو داری:)

پیشنهادمم اینه ک الان یا بعدازظهر یه آژانس بگیر برو دکتر. درمانگاه یا متخصص فرقی نمیکنه ولی برو حتماً یه سرمی چیزی هم میزنن قطعاً زودتر خوب میشی!

عزیزم میفهمن چقدر سخته😢🤍 ولی سرماخوردگی و ویروس با دعا خوب نمیشه و معجزه ای قرار نیست رخ بده. دعا ...

با این حال حتی نمیتونم تو آژانس بمونم .. خیلی بده ... درد پریود از یه طرف مریضی ام با کوفتگی و درداش و تب و لرزش از یه طرف ولی یکم بهتر شم شاید یه آژانس بگیرم و برم دکتر یا شایدم دکتر آنلاین صحبت کنم اگه بهتر نشدم ... 

با این حال حتی نمیتونم تو آژانس بمونم .. خیلی بده ... درد پریود از یه طرف مریضی ام با کوفتگی و درداش ...

آره میدونم ولی بهتر از هیچ کاری نکردن و منتظر موندنه!

حتماً اینکارو بکن. و استراحت کن دمنوش بخور و داروهاتو مرتب مصرف کن اوکی میشی بت قول میدم. آرزوی سلامتی و حال خوب برای تو🌱✨