2737
2739
عنوان

در مملکت عجیبی زندگی میکنیم

133 بازدید | 13 پست

طرف الان یه گوشی ایفون سیزده پرو مکس قاب طلایی اکبند بدزده بفروشه سرمایش با اونی که یک عمر زحمت کشیده کار کرده برابری میکنه یعنی صد میلیون تومن، طرف اگه یک دنا صفر مدل ۱۴۰۳ توربو دنده اتومات بدزده بتونه سند جعلی درست کنه بفروشه به قیمت روز یا دوتا دنا بدزده بفروشه میتونه یه خونه بخره یعنی قیمت خودرو ایرانی با یک خونه برابری میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سرمایه به کنار اما نترس خونه هم بالا می‌ره تعداد دنا هارو باس برد بالا

بحث بالا رفتن خونه نیست بحث اینه که قیمت یه گوشی با حمالی ده ساله یک نفر برابری میکنه قیمت دوتا خودرو ایرانی برابر یک واحد اپارتمانه

مگ میشه بدوزده سنت جعل کنه چه چیزا میگید الکی دروغ می‌بافید مملکت مگ الکیه

هرچی میشه هرحرفی در میارید درست اوضاع خوبی نیست ولی اینقد نیست دیگ

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
2740
بحث بالا رفتن خونه نیست بحث اینه که قیمت یه گوشی با حمالی ده ساله یک نفر برابری میکنه قیمت دوتا خودر ...

حرفت درست اما در کنارشم خونه هم رفته بالا خبر نداری بزن دیوار شیپور شهرتون میفهمی.

کاربری دست دونفر
مگ میشه بدوزده سنت جعل کنه چه چیزا میگید الکی دروغ می‌بافید مملکت مگ الکیه هرچی میشه هرحرفی در میار ...

بنده خدا چرا نمیشه طرف اومده عکس زمینی که تو دیوار بنامش نیست رو گذاشته داده جاعل براش سند درست کرده یه دفتر اسناد  رسمی قلابیم صحنه ساری کرده رفتن داخل اون دفتر  اسناد رسمی قلابیه پولو داده طرف بعد چند وقت صاحاب اصلی زمین پیدا شده رفتن دادگاه فهمیده سند قلابیه

بنده خدا چرا نمیشه طرف اومده عکس زمینی که تو دیوار بنامش نیست رو گذاشته داده جاعل براش سند درست کرده ...

آدم باید خیلی خنگ باشه نفهمه 

الکی نیست پدر طرف قشنگ در میارن 

با قلبی که سمت "چپ ِ" نمیشه راه "راست"رفت🥲❤️💙*۲۱Farvardin*💚🍀خدایا شکرت واس سلامتیم،خدایاشکرت واس *خانواده* خوبم،خدایا ازت واس همه چیزایی ک بهم دادی ممنونم🤲توتاپیک های من شاهد لحظات خوش من👧 هستید😍بلاگرسایت🥰❤️‍❤️‍ (۱۳)مهر ساعت ۵ بعدظهر،سال۱۴۰۲🖤🇮🇷 💚🤍❤️
دیگه انقدر از این ادم های ساده وجود دارن تا دلت بخواد 

خب ساده نباشن یکم‌گرگ باشن