2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط بادارو کنترل میشه من از بچگی تحت درمان بودم با این حال برای بارداری هم مشکل داشتم با دارو باردار شدم

۱۴۰۲/۱۲/۲۰بیبی چکم مثبت شد دعا کنید برام بمونه خدایا این عیدی که بهم دادی سالم بذار تو بغلم
2740
فقط بادارو کنترل میشه من از بچگی تحت درمان بودم با این حال برای بارداری هم مشکل داشتم با دارو باردار ...

یعنی شماام بدون دارو پریود نمیشی؟از همون اول؟

تاحالا اصلاح سبک رو امتحان کردی؟؟

بدون دارو پریود نمیشی؟؟چند وقت اصلاح سبک کردی به طور جدی؟؟

نه نمیشم الان چهار ماهه لج کردم دارو نخوردم پریود نشدم پنج روز پیش مجبور شدم بخورم ترسیدم

بچه دارم نمیشم که بدرک

والا جوری اصلاح سبک کردم که تو یک سال ۲۵ کیلو کم کردم

ولی فایده نداشت 

ایشالله هیچکس شبیه من نباشه

برای سلامتی تنو بدنت انجام بده استرس هم نگیر

.
نه نمیشم الان چهار ماهه لج کردم دارو نخوردم پریود نشدم پنج روز پیش مجبور شدم بخورم ترسیدم بچه دارم ...

وااای منم پنج ماهه پریود نشدم بچه دارم ۴سالشه ولی بعد زایمان دیگه قرص شیمیایی نخوردم با ویتاگنوس و گیاهیجات پریود شدم ولی دیگه خسته شدم دلم پریود طبیعی میخواد😪😪

من موی زاید دارم ولی چاق نیستم و پریودمم مرتبه  نمی دونم چرا مو در اوردم

احتمالا تنبلی تخمدان داری ،لزوما ربطی به منظم بودن پریود ربط نداره یه سونو و ازمایش برو 

نه نمیشم الان چهار ماهه لج کردم دارو نخوردم پریود نشدم پنج روز پیش مجبور شدم بخورم ترسیدم بچه دارم ...

عزیز شما تو اون یک سال خوابتم منظم بود که قبل ۱۲بخوابی و ۸صبح پاشی؟؟

وااای منم پنج ماهه پریود نشدم بچه دارم ۴سالشه ولی بعد زایمان دیگه قرص شیمیایی نخوردم با ویتاگنوس و گ ...

خووو پس استرس زیادی نداری خداروشکر بچه داری

پیاده روی کن ریلکس باش ارو باش بهترین دارو و سبک زندگیه

آهان سویا اصلا اصلا نخور شیرینی هم نخور همین خودتو اذیت نکن

.