2737
2739
عنوان

تهوع بارداری

156 بازدید | 39 پست

خیلی اذیتم

دکتر سه قرص و یه شربت داده بازم تهوع دارم و چیزی نمیتونم بخورم

گرسنمه و معدم خالیه ولی نمیتونم چیزی بخورم ب قدری ک سیر شم

مدام تهوع

خسته شدم

چیکار کنم؟ توروخدا راهی دارید بگید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

صبر پیشه کن

داوود رقّی می‌گوید: من محضر امام صادق علیه‌السلام مشرف بودم. حضرت، آب طلب کردند و همین که آب را نوشیدند دیدم امام منقلب شد و حالت گریه پیدا کرد و دو چشم مبارکش پر از اشک شد.سپس به من فرمودند: ای داوود خدا لعنت کند قاتل حسین را.بنده‌ای نیست که آب بنوشد و حسین علیه‌السلام را یاد نموده و قاتلش را لعنت کند مگر اینکه خدا صدهزار حسنه برایش می‌نویسد و صدهزار گناه از سیئات او را پاک می‌کند و او را صد هزار درجه معنوی بالا می‌برد و با این عمل گویی او صد هزار برده را آزاد کرده و خدای متعال روز قیامت او را با دلی شاد و آرام محشور می‌کند...                                                                                                           ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                      ⁦❤️⁩صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩                                    ⁦❤️⁩ صلی الله علیک یا ابا عبدالله⁦❤️⁩
2740

من با تهوع شدید هیچ قرصی نمی خورم جزء دوغ و خیار و این جور چیزا که یه کم بهتر بشم،،راهی جزء تحمل نیست.

فقط 24 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بهتر که چیزی ندانیم تا این که از همه چیز فقط نیمی را بدانیم،بهتر که به ذوق خویش دیوانه،تا به سلیقه ی دیگران عاقل باشیم....// 《دلم را زیر و رو کردم بدون تو نمی ارزد....》//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................////////🌱در انتظارِ دو تا فسقل تو راهی🌱مهربون یه صلوات برای تو راهیای من اگه دوست داشتی بفرست،ممنون.❤//به قول شهریار نازنینا ما به نازِ تو جوانی داده ایم،دیگر اکنون با جوانان ناز کن با ما چرا؟؟🥀🍂

متاسفانه هیچ راهی بجز تحمل نیست،

من از ۶ هفته تا ۱۶ هفته اینجوری بودم هنوزم کامل خوب نشدم(هفته ۲۰ هستم) ولی الان میتونم غذا به مقدار کم بخورم 

من حتی با معده خالی بالا میاوردم خیلی روزای سختی بود

تنها چیزی که حالمو خوب میکرد هندوانه بود و میتونستم بخوروم شماهم امتحان کن امیدوارم زودتر بگذره برات

البته شانس من اون ماه های ک ویار داشتم هندوانه نبود اصلا به سختی پیدا میشد و اصلا مزه نداشت ولی مجبوری میخوردم

🩵«ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ»🩵