2737
2739

از اونجایی که کنکور زندگی و روانم رو ازم گرفته اصلا پریودی منظمی ندارم و 25 روزه از پریودیم میگذره. چکار کنم بیفته برا 10 روز دیگه؟

قرص ال دی بخور تا زمانیکه کنکور داری هر شب ساعت ۹ یکی بعد کنکور دیگه نخور ،،،،این راهکار قطعی پریود نشدنه،،،،البته خوب نیست چون چرخه هورمونی بدنتو بهم میریزه ولی خب کنکور مسئله مهمی حالا این بار مجبوری تا کارت راه بیفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مرسی عزیزم

نه ال دی نخور 

سر جلسه کنکور حالت تهوع پدرتو درمیاره 

بزار پریود بشی ، نهایت درد داشتی یه شیاف مسکن بزار انگار پریود نیستی

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2740

سلام عزیزم بفرمایید 

نتیجه تفال :

۱- لسان الغیب در غزل تکیه دارد که غم دنیا را نباید بخورید بلکه با عشق و محبت زندگی کنید و قلب را از باده ناب عرفان صفا بخشید و به همه چیز و همه کس محبت کنید و روزها را با غم واندوه سپری نسازید

۲- تنها راه رسیدن به مقصود را دیدار یارو محبوب بدان و ا زاینکه با اضطراب و تشویش زندگی کنید در حقیقت عمر را باخته اید پس ا زمرگ متاسفانه بعد از مدتی شما را فراموش می کنند همان طوریکه شما دیگران را فراموش کرده اید

۳- در فکر و اندیشه ای هستید که چه باید انجام دهید تا این نیت عملی گردد بهترین راه این است با یکی ا زآشنایان که به منزله پیرو مرشداست مشورت کنید و پس ا زشو ربا توکل بر خدا برای انجام نیت خود اقدامکنید مسلماً موفقیت همگام جنابعالی سات

۴- دلسرد و مغموم نباشید زیرا برای هرکار و عملی رنج و زحمت وجود دارد که بدون آنها شیرینی کار چندان حلاوتی ندارد پس اقدام کنیدتا شاهد موفقیت را د رآغوش گیرد و از رقیبان جلوتر بیفتید

۵- فرزندم شاعرانی که عشق بی پشتوانه را می ستایند و می سرایند خیلی زود کتاب شعرشان بسته م یوشد کسانیکه آتش عشق مجازی گرمشان می سازد خیلی زود سرد می شوند و آتش آنها به خاکستر سد تبدیل می شود

۶- ایمان و عرفان را در دل شعله ور بدارید و آنگاه با دیده محبت به همه نگاه کنید بویژه به پدر و ماد رو همسر عشق بور زید و دل آنها را به دست آورید خواهیددید چه گلستانی برا یخود و یگران ساخته اید

۷- اگر او در ادعا خود را برت رو بالاتر می داند علتش این است ه شما زا ابتدا خود را د رگرو محبت و اقدامت وی قرار داده اید و در سایه او حرکت کرده ای بهتر است که در رفتار خود تجدید نظر کنید به شرطی که موجب آشوب نشود

اگر از بلندای آسمان بترسی نمی‌توانی مالک ماه شوی!🌖✨_بچها اگر تعلیق شدم اینجا باهاتون در ارتباطم_https://abzarek.ir/service-p/msg/1831784