2737
2739
عنوان

بنظرتون اشتباه کردم

70 بازدید | 8 پست

رفتم داروخونه سرم خوراکی خریدم ازین آماده ها ors

بعد الان تو اینترنت خوندم برای درمان اسهاله 

من اسهال نیستم فقط چون مریضم اب بدنم کم شده خریدم انرژی بده 

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 

حالا که دیگه خریدی

ولی هر وقت اب بدنت کم میشه کمی عسل و نمک و اب لیمو بزن به اب و بخور کار همون سرم رو میکنه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کاملا اشتباه

وای عجب خنگیم تو دوهفته باید بخورم وگرنه باید بریزم دور 

حالا عیب نداره من اب زیاد میخورم اسهال میسم میخورمش😂😂

اگه علاقه مندی به طور رایگان طب سنتی یاد بگیری و درآمد کسب بکنی اطلاع بده دوست من 🩷باور کن اگه دوسال پیش شروع میکردی الان جایگاهتو داشتی 
2728
حالا که دیگه خریدی ولی هر وقت اب بدنت کم میشه کمی عسل و نمک و اب لیمو بزن به اب و بخور کار همو ...

مثلا خوایتم پرانرژی بشم خریدمش میدونستم کسایی ک اسهال میشن میخورن ولی نمیدونستمبرای درمان اسهالخ مبترسم دیگ بخورم یبس بشم

وای عجب خنگیم تو دوهفته باید بخورم وگرنه باید بریزم دور  حالا عیب نداره من اب زیاد میخورم اسها ...

آب نه سوپ بخور ابمیوه بخور هات چاکلت بخور/ خیلی از دخترای خنگ خوشم میاد جذابن

مثلا خوایتم پرانرژی بشم خریدمش میدونستم کسایی ک اسهال میشن میخورن ولی نمیدونستمبرای درمان اسهالخ مبت ...

اونو نمیخورن که اسهال بند بیاد میخورن که اب بدن جبران بشه

جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اونو نمیخورن که اسهال بند بیاد میخورن که اب بدن جبران بشه

عه پس بخورم مشکلی پیش نمیاد یبس نمیشم

2740
عه پس بخورم مشکلی پیش نمیاد یبس نمیشم

نه